Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló magányos férfi? ( Többi lent )

Figyelt kérdés

Sok lány miért részesíti előnyben a 30-40 évvel idősebb férfiakat a saját kora beliekkel szemben ?

Sok lány miért részesíti előnyben a frissen bevándorolt kisebbségi , illetve sárga és fekete bőrű férfiakat a magyar férfiakkal szemben ?

Mit tud nektek megadni 30-40 évvel idősebb férfi amit saját korabeli férfiak / fiuk nem ? Csomó ilyesmit lehet olvasni és hallani mindenhol meg tapasztalni.

Sokkal idősebb férfival vannak együtt lányok , illetve sárga és fekete bőrűeknek óriási sikerük van itt Magyarországon , amíg a magyar férfiak meg szenvednek a magánytól. Remélem ti is vissza kapjátok valamikor keményen amit leműveltek velünk a sok megaláztatást és elutasítást

Elnézést a trágár kifejezésért !



2014. dec. 23. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Megmondtad az igazat tesó! Csak így tovább, mondjad a tutit!
2014. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köztünk alig több,mint tíz év volt,a pasi magyar,tudtommal nem tartozik semmiféle etnikumhoz,aztán mégsem én használtam ki őt.Van ilyen is sajnos.
2014. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30 40 évvel idősebb férfit nem hiszem hogy túl sok nő akar de pl 10 évvel idősebbet már inkább
2014. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Sok kínai agy akármilyen csajt is fel szedünk mi, sok nő is szenved a pasik szerelmének hiányától. DE ők kevesebben panaszkodnak. Ők csendben némán tűk, hátha majd valamikor változik a dolog.

inkább úgy kéne, miért van ennyi nyafogó férfi? Vagy miért van ennyi egyedülálló ember?

2014. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Figyi, érett, gondolkodó nők ritkán választanak 30 évvel idősebb palikat. Látod? Inkább csak a tizenévesek, max huszonévesek zömére jellemző ez. Egyszerűen nincsenek képben, azt hiszik a korral több tapasztalatot, és gerincességet kapnak, nem beszélve a zsetonról. A szeretetnek köze sincs ezekhez. Persze nem minden nő ilyen. Hadd tegyem hozzá ezt a klisét.

Én pl. ismerek 16-18 éves lányt is, aki csodálatos feleség lesz, már most ilyen jellem. Szóval hajrá, taposs rá és ilyet keress! :)

2014. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
KSH interaktív korfájára vess egy pillantást :) Ma Magyarországon 20-30 éves korosztályban kb. 30000-rel több a férfi, mint a nő. Erre meg rájön az, hogy a nők az idősebb pasikat szívesen részesítik előnyben. Visszakapni meg visszakapják: nagymamakorukban, mivel a férfiak előbb halnak meg általában.
2014. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
én 22 éves lány vagyok és nem kellene ennyivel idősebb férfi... 25-nél húztam meg a határt most, afölött nem kellene senki... Szüleim között is fél év van csak, így számomra nem minta a nagy korkülönbség... Az a baj a mai fiúkkal/férfiakkal, hogy nem tudnak udvarolni, mert a kedves anyukájuk elkényezteti őket és elvárják, hogy majd a nők udvaroljanak nekik vagy azonnal első szavukra ugorjanak az ágyukba a lányok... Ha egy lány kéreti magát, mint például én, akkor feladja nagyon hamar és máris nem én vagyok az első az illetőnél... Ha valaki nem tud udvarolni 2-3 hétig és nem hív el sehova, akkor azzal nincs miről beszélni... Én kivárom az igazit, nem kapkodok sehová.
2014. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Húszezerszer leírtam már az oldalon,de újra megteszem.

Mert a felszínesség dominál manapság,és ez főként a nőkre vonatkozik,mivel egy tök átlagos nő is válogathat kedvére a férfiak között,míg ezt férfiak között csak a legjóképűbbek tehetik meg,akik annak születtek...

A tökéletest várják és keresik sajnos,a szőke herceget a fehér lovon,de amint egy apró hibád van,már mész a levesbe...


Az egyik kommentelőnek leírnám,hogy de van akik tudnak udvarolni,csak őket levegőnek nézitek,és esélyt sem adtok nekik.Úgy pedig elég nehéz megmutatni a dolgokat,hogy milyenek is vagyunk valójában.

Engem is megaláztak,durván visszautasítottak már nem is számoltam hányszor,de egy kedves szót nem kaptam még soha életemben nőtől(és itt most tekintsünk el a családtagoktól).

2014. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!