Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam valamit talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam valamit talán első talin?

Figyelt kérdés

elsö komolyabb talim volt ez egy lánnyal ez elött semmi kapcsolatom nem volt lánnyal 1 honapja járunk!és 1 talin nagyon feszült voltam annyira hogy a kezemet nyujtottam hogy fogjon kezet velem pedig fiu vagyok:(és lánnyal nem illik tudtommal, nem tudtam mit csináljak csöndbe sétáltunk és egy barátom meglátott oda jött kezetfogtunk és mire észrevettem a csaj ott hagyott és elsétált a másik utcára és ment egyenesen:(:/ béna vagyok nagyon 16/f

mit csináljak hogy kibéküljek vele és hogy mit csináljak következö talin pls HELP ELÖRE IS KÖSZ


2010. febr. 3. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Kötél és a sámli kombó csodákra képes!
2010. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pffff.... így otthagyott a csaj, ez igen... mit csinálj? Fingom nincs. Ha csak így lelépett a randiról valószínűleg tökmindegy mit teszel, nem igazán jössz be neki :D
2010. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne bántsad már!Szegény zavarban volt!Amúgy igen,ezt elrontottad,de majd jön a következő...ne izgulj annyira!Minden rendben lesz,ne aggód túl a dolgot!Keress egy aranyos fiatal lányt,mondd el neki,h kicsit zavarban vagy,de szeretnéd megismerni...légy őszinte!Ha értelmes lány,megérti,ha meg nem,eleve nem érdemes vele kezdeni!
2010. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy sok dolgot "elrontottál", de ettől még nem vagy béna, csak gyakorlatlan. És ha érdekled a lányt, akkor nem ezen fog múlni, ne félj!
2010. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utánna futottam volna és egy "nesze' kiálltással fejbe kú rtam volna egy hurkával.
2010. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most akkor egy hónapja jártok,vagy az első talin otthagyott a francba? nem értem,a kettő nem fér össze....!
2010. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1 hónapja ismered, nem? Szóval még nem jártatok, mert ez volt az 1. randi, ugye? Ezt én sem értettem. Amúgy meg ne foglalkozz a csajjal, és gondolj arra, h legalább tapasztalatot szereztél. 17/l
2010. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát 1 honapja csak igy msn beszélgetünk meg minden monta hogy szeret meg ilyenek de nem volt bátorságom vele talizni most találkoztunk (amugy skinhead vagyok nem szoktam félni) de töle féltem XD nem tudtam mit csináljak nem volt dolgom lányal !de nei bejötem meg minden de ott hagyot mintha megsértödöt volna lehet puszit kellet volna adnom neki vagy megölelnem de nem tudtam ugy féltem hogy rosszul veszi le vagy áhhhhhhhhhh pfffffffff nagyon hülye béna vagyok:S ötleteket elfogadnák hogy mit tegyek következö randin:S
2010. febr. 3. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
11 éves fejjel te skinhead vagy?... nehazudj már...
2010. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
16 vagyok-_-
2010. febr. 3. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!