Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin szokás lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin szokás lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azon a randin, amikor már mindketten készen álltok rá lelkileg.


17/L

2014. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a három és kétharmadikon
2014. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Már az elején. Ha nem stimmel a szex egy kapcsolatban akkor később más se fog...
2014. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha 18 éven felüli, nem szűz emberekről van szó, akkor a 3. válaszoló jól mondja.


Lehetőleg minél hamarabb. Bármikor a második-ötödik randi körül, amikor jól esik. De ez mindig így néz ki:


A fiúnak kell ugye mindig próbálkoznia. Tehát ő az, aki például azt mondja minden randi végén, hogy akkor most menjünk fel valamelyikőnkhöz és ott még beszélgessünk/igyunk meg valamit, vagy ilyesmi. Vagy akár lehet olyan randi is, amikor meghívja magához vacsorát főzni a lányt. És minden randi végén próbálkozik a fiú a szexszel. Aztán a lány meg valamikor engedi magát, néha hamar, néha csak pár randinyi próbálkozás után.


A legutóbbi barátnőmmel, akivel 2 évig voltunk együtt, a 4. randinkon feküdtünk le, egy héttel az első randink és tíz nappal a megismerkedésünk után. Szóval a szex gyorsaságától az sem függ, hogy a kialakuló kapcsolat mennyire lesz komoly vagy tartós.


22/F

2014. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Függ a kórtól, is, ahogy az előttem szóló is írta. De ha általálmosítani kell, akkor szerintem kb. 2-3 hét után mehet az action :) De persze 1000 egyéb dologtól is függ...
2015. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs rá szabály. Amikor már mindketten kölcsösen kivánjátok!
2015. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az 1-és a 4. között.

ha az 1. előtt +van akkor nem érdemes vele randizgatni,ha 4.en sincs+ akkor valami gáz van.

2015. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7:


Igen, ez is egy jó szabály! Érdemes meghatározni magunknak egy időpontot (pl. két hét), vagy egy randi számot (pl. ötödik randi), amíg várunk a másikra. És ahhoz mindig tartsuk magunkat minden esetnél!


Emlékszem még az ismerkedős, csajozós korszakom legelején megismerkedtem egy lánnyal, akivel aztán 1,5 hónapig nem volt köztünk semmi. Hetente kétszer-háromszor találkoztunk, látszott rajta hogy bejövök neki, próbálkoztam is rendesen, tisztességesen, de mindig azt mondta hogy még ne. Én meg mindig azt hittem, hogy na majd legközelebb, na majd legközelebb. Sosem jött el az a legközelebb. Pedig 18 év feletti volt és már szűz sem volt.


Azért fontos meghúzni egy ilyen határt, mert így nem pazarlod a drága idődet feleslegesen olyan emberekre, akivel nem illetek össze már csak abban sem, hogy te ha vonzódsz hozzá, hamar szeretnél intimitást, ő pedig nem

2015. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!