Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randinál miért kell kiábrándít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randinál miért kell kiábrándítani a másikat azzal, hogy szimpla telefonszám helyett (amit pl. akár Viberrel is lehetne használni) Facebookot kér a lány?

Figyelt kérdés

Ezt nem tudom leírni mit vált ki belőlem. Nekem már nincs Facebookom mert rühellem! Ott a telefonszám, meg a Viber vagy Skype, nem ezek nincsenek, nem jók, Facebook kell.


Ha már meghallom egy lány szájából hogy Facebook, az olyan mintha azt szeretné, hogy kérjem meg a kezét, szó szerint menekülési kényszer tör rám.


2015. jan. 4. 16:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, pont ez a bajom. FB elkérés az úgy hangzik mint ha meghívna barbizni. Nekem gyerekesnek tünik, ezért van ez a menekülési kényszer.
2015. jan. 4. 17:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a Viber eddig 4 igen drága telefont sütött ki a családban, a Skype pedig mióta MS termék, azóta csak akkor működik, ha akar és annyi hirdetést ad ki, hogy szétba...sz az ideg.. nekem gmail-em és FB-om van, mert az legalább működik! Nem kell megadni az adatokat, csak megteheted!, le lehet tiltani a hülyéket és teljesen értelmesen beállítható!

Iktasd ki, ami nem érdekel és máris letisztult, teljesen jó! :)

Amúgy én is lekoccolnám, ugyanis azért azt adja meg a "fészét", hogy villoghasson azzal, hogy mekkora csodálatos nő, neki van valakije, akit lesz..ar, mert azért fel ne hívd, annyira azért nincs "szeri"! :-D :-D

2015. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
akkor feltöltöm a telefonszámláját, csak ne facen üzengessen már.
2015. jan. 4. 18:10
 14/16 A kérdező kommentje:

meg hagyjuk már ez a párkapcsolatban XY-al, megint minek?


totál olyan a facebook számomra, mint akinek nincs élete, nem aakr menni kimozdulni nem akar haverokkal talizni merthogy mindent megtehet ott.


kire tartozik az hogy párkapcsolatban vagyok? az meg főleg hogy kivel? talán 5 emberre a 200 500 és 1000 közül.


Akinek több mint 100 ismerőse van az megint egy hülyeség, az már fityogtatás. olyat minek vesz fel az ember akivel legalább évente 1-et nem dumál?


ez az egész rendszer rossz, és a társadalmat is rossz irányba viszi.

2015. jan. 6. 03:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Valamilyen szinten egyetértek veled,de ez ellen úgyse tudsz semmit tenni.


Ha ennyire zavar akkor randik után kérd el Te a lány telefonszámát,és ne várd míg Ő kéri el..

2015. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De ha te vagy a fiú, miért nem te kéred el a számát?
2015. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!