Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó étvágyú tinédzser hogy...

Jó étvágyú tinédzser hogy lehet kórosan sovány?

Figyelt kérdés
160 cm és 38 kg. Orvosnál már voltunk, azt mondta hogy ilyen az alkata.

2014. aug. 10. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gyorsabban éget a szervezete, sok ilyen tini és kamasz van, csak esznek-esznek és semmi nem fog rajtuk. Örülj neki, gondolom egészséges, akkor jobb így, mintha kövér lenne.
2014. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

160cm-hez minimum 45kg-nak kéne lennie, valahogy híznia kell, aztán elkezdeni sportolni, konditerem stb.

Másképp akármennyit fog enni, nem áll majd meg rajta.

Velem is ez volt 177cm-hez 58kg, elkezdtem súlyzózni jöttek fel a számok.

2014. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

És az orvos megvizsgáta, kért vévételt, pl. ránézett a pajzsmiriyhormonjaira? Vagy csak ránézett a tinédzsere és mondta ilyen az alkata? Met ha utóbbi, akkor azért érdemes még nézelődni.

egyébként meg lehet valóban semi gond, én is jól ettem ano, sportoltam, és gebe votam mint az állat:-) A sportot aki írta nagyon jól tette, érdemes mielőbb lekezdenie valami rendes sportot.

2014. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

sportolni nem sportolok, mert nincs lehetőség itt ahol lakom.

Viszont Szeptembertől megyek gimibe, másik város ott 100% hogy fogok tudni majd sportolni.

pl. kézilabda jó? :)

2014. aug. 10. 15:03
 5/17 anonim ***** válasza:
igen jó akézilabda is. De addig futhatsz, az is sport és ahhoz elég kimenned bármelyik focpályára köröznöd vagy falu/teleplés szélére egy földútra futni. Betont nem ajánlom tönkreteszi a gerincet és bokát/térdet, ciptől független.
2014. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a beton miért teszi tönkre?
2014. aug. 10. 15:20
 7/17 anonim válasza:
Mert pl. felszívódási problémái vannak.
2014. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
egyébként első! hát nagyon nem örülök,hogy igy nézek ki hidd el!
2014. aug. 10. 15:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs más problémája mellette, akkor valóban nem kell túlzottan aggódni miatta (de azért egyen!). (Ha kislány az illető, akkor menstruáció, ilyesmi rendben van-e.)


Esetleg számoljátok ki, hogy pontosan mennyi az annyi - nagyon sok elhízott meglepődik, hogy milyen sok kalóriát zabál meg, a soványak pedig azon, hogy mennyire keveset valójában... Lehet, hogy csak úgy érzi, jó az étvágya, és annyira sokat nem visz be.

2014. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, azt nem írtad hogy lány/fiú vagy-e

Mert egy lánynak alakformáló mozgás is elég, pl kézilabda, de egy srácnak nem elég, intenzívebb mozgásforma kell, amitől fejlődik is

2014. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!