Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus lányok NORMÁLIS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok NORMÁLIS válaszát várom! Mi lehet az ok hogy megváltozott?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy oldalon egy lánnyal még csak 2 hete beszélgetünk de elég sok mindent tudunk már egymásrol, sok közös van bennünk, minden nap megírtam neki hogy milyen szép és írtam neki minden nap egy rolla szoló verset (magam költöttem minden nap), tetszet neki, nagyon aranyos csaj, csak egy kicsit félénk az elöző kapcsolata végett.

2napja alig jön fel az oldalra (elötte minden nap fent volt), alig ír vissza a levelemre max pár szoba és már lép is ki, nem beszélünk mostanába olyan sokat.

Mi lehet az oka hogy alig beszél velem, alig jön fel az oldalra?

Elöre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2010. febr. 5. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.

Szerintem elképzelhető az is. Ha leszbi is, akkor sem akarhatott túl komolyan ismerkedni az interneten. Szerintem csak kíváncsiságból regisztrált és ismerkedett hozzá hasonló lányokkal. Aztán meg rájött, hogy te komolyan gondolod, és az is lehet nem akart megbántani, és inkább nem írt többet. Vagy csak nem jössz be neki.

2010. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
hát én tuti beszarnék, ha egy pasi minden nap verseket írna nekem, és ellő is adná XDXD az elmebetegség egyik jellemző tüneteXd
2010. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sztem is a túl nyomulás lehetett az oka
2010. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
szerettem volna lánynak születni
2010. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

17/f

szerintem nem kell kikérned hogy lezbikusok íryanak csak. Mi heterók is segítünk. Itt pl tudhatunk is... A szerelem ugyanúgy alakul ki és ugyan úgy lehet túlnyomulni..de csak itt ezen problémáztok..te nem gondoltál bele hogy van magánélete és lehet csak hogy ép munkázik/vizsgákra készül ?

( bocsi a támadó hangnemért csak annyira rosszul ált mindenki hozzá )

2010. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi komikat.
2010. febr. 9. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!