Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes fiúk az olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk az olyan lányok akik nem öltöznek kirívóan, nem sminkelik magukat és természetesek nem annyira esélyesek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A helyes fiúk hogy lehetnek lányok?
2015. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam csak az ilyen lányoknak van esélyük, nem szeretem a magamutogató üresfejű buta plázacicákat. (Na jó, arra jók, de semmi több).
2015. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nő lábára nem való bakancs. A többivel nincs gond.
2015. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem helyes fiúk az olyan lányok, de ha kivesszük az első két szót és csak a maradék, így már értelmessé váló kérdésre válaszolunk, akkor az a válasz, hogy de....


Ha nem túlsúlyosok.


Üdv, egy nagyon helyes fiú.

2015. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18%

Nekem az általad leírt öltözködés nagyon nem jön be.

14-16 évesen még bírtam az ilyet (deszkás, vagány csajok) de mostmár inkább a nőiesebb stílus jön be. Ezzel a 20 körüli fiúk nagyrésze sztem így van.

Sztem amúgy éphogy az általad leírt öltözködés kirívó, mivel nem konvencionális, egy jobb munkahelyre vagy drágább étterembe nem is nagyon engednének így be.

Dehát ízlések és pofonok.

Azt meg nem értem, miért természetes valaki attól h nem sminkel. Ez kb olyan mintha attól lennék természetes h nem borotválkozok.

Az igényes smink sokat tud dobni egy csajon, és attól meg hülyét kapok, amikor egy csaj azt mondja ő természtes közbe meg tiszta pattanás és a szemei karikásak.

2015. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!