Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Ha mindig viszonzatlan.
2010. febr. 7. 12:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

én most lettem elsönek szerelmes 16/F

és áhh beremegek mikor meglátom :/ zavarba tud hozni mindig

szerelmesnek lenni jó:D

2010. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
megmondom neked :semmi.
2010. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Ha viszonozzák akkor sincs sok értelme az egésznek.

Nekem is csak azért lesz feleségem (ha lesz) hogy a genetikám ne haljon ki, és hogy ne fogyjanak el a magyarok!

Azon kívül a romantikus nyavalygások nem tudnak meghatni.

Értelmetlen az egész. Úgyis hazudik mindenki mndenkinek, átvág mindenki mindenkit. Ha nem 5 akkor 10, ha nem 10 akkor 20, de mindig ugyanaz a szopás a vége. Fos az egész úgy ahogy van.

2010. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
*Ha nem 5 akkor 10, ha nem 10 akkor 20 ÉV MÚLVA (ez lemaradt az előző mondatomból)
2010. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Semmi. De enni sincs, mert úgyis éhes leszel és fürödni sem, mert úgyis meg kell fürödni másnap is. Tulajdonképpen a családot sincs értelme szeretni, mert mit kapsz érte? Szeretetet, de az nem váltható pénzre. Márpedig akiben ez felmerül, annak valószínűleg semmi nem számít, csak maiért viszonzást kap, lehetőelg jó vastag pénztárcával.
2010. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
semmi értelme szerelmesnek lenni mert 1 idő után úgyis kihűl.....és általában 90%-ban viszonzatlan, és annál rosszabb nincs is a világon
2010. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Nekem is csak azért lesz feleségem (ha lesz) hogy a genetikám ne haljon ki"


Ha így gondolkodsz, akkor valószínűleg nagyon fogod szeretni a feleségedet és a gyerekedet is... Nem muszáj ám mindenkinek gyerekének lennie, az érzéketlen, bunkó emberekből így is van elég:(

2010. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked lehet,hogy semmi.Neked lehet,hogy mindig viszonzatlan.

Nekem van értelme.Nekem nem viszonzatlan.

Hameg neked annyira mindig viszonzatlan,akkor talán lejjebb kéne adnod az elvárásaidból,és egy csúnyább lányba kéne beleszeretned.[Feltételezem,hogy ez a baj..]


De persze..Nem muszály szerelmesnek lenni.Lelehet élni az életedet egyedül is...Lehet 30-40-50-60 évig egyedül élni,meglehet egyedül is öregedni.Meglehet úgyis halni,hogy nem hiányzol senkinek,és kilehet maradni a családi örömökből.Azokból tehát,amikért érdemes élni.[Házasság,babaszületés,megöregedni az mellett,akit szeretsz,és aki csak a tiéd.]Nem hülyeség hidd el,hisz akkor nem így élné le az életét több milliárd ember.


Amúgymeg,ha mindenhez így állnánk hozzá,hogy mi értelme,HA,akkor semminek nincs semmi értelme,és minden felesleges,mert:


Mi értelme élni ha meghalsz?

Mi értelme kutyát tartani ha úgyis elpusztul 10év múlva(vagy előbb)?

Ilyen felfogással haljon meg mindenki,mert semminek nincs semmi értelme:D

2010. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha mindig viszonzatlan, akkor érdemes elgondolkodni, hogy reálisak-e az elvárásaid és hogy veled is minden rendebn van-e. (Viselkedés, emberekhez való hozzáálllás, ápoltság stb.) De ha ez a mindig kb. 2 kamaszkori rajongást jelent még csak , akkor semmi baj:)
2010. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%

"Ha így gondolkodsz, akkor valószínűleg nagyon fogod szeretni a feleségedet és a gyerekedet is"


Ha kicsit szétnézel a világban, akkor láthatod hogy a legtöbb helyen így van. Ugatják azt hogy jajjde szeretik egymást, közben meg úgy élnek mint az idegenek. A különbség az, hogy nem mindenki játssza meg az agyát.


"Nem muszáj ám mindenkinek gyerekének lennie, az érzéketlen, bunkó emberekből így is van elég:"


Ezt meg légyszíves ne te szabd már meg nekem! Az érzéketlen bunkó egy fokkal jobb annál, mint aki még nömagának is hazudik.


Amúgy a szabályzatot olvastad? "Ne a másik kommentelő válaszára regaálj, hanem a kérdésre"

2010. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!