Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért lehet, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy a srác 10 percenként írogat facebookon, de ha szóba kerül a találkozás, akkor nem tűnik túl lelkesnek? 22/L

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyek erasmusszal külföldre és lakás keresés közben összeismerkedtem egy sráccal, aki a képei alapján helyes, a beszélgetéseink alapján pedig szórakoztató és tökéletes az angolja. Naponta többször is rám ír facebookon, ha én írok neki, akkor pedig 2 másodpercen belül válaszol. Sajnos nekem ebben a 2 hétben sokat kell tanulnom, meg jó pár elintéznivalóm van az utazás előtt, ezért nem tudok a facebookon lógni egész nap, ezért párszor "le kellett ráznom". Viszont mondtam neki, hogy majd ha kimegyek, akkor szívesen találkozok vele és ott sokkal több időm lesz beszélgetni. Ettől viszont nem tűnik túl lelkesnek, ami nekem fura. Szerintetek ez miért lehet?

2015. jan. 17. 16:57
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
Kamu talán ?
2015. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint mi kamu? A profilja nem hiszem, hogy kamu, meg amúgy is az orvosi egyetem zárt facebook csoportjában ismerkedtünk meg, ahol nincsenek kamu profilok.
2015. jan. 17. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Neten bátor, élőben nyuszi. Hál istennek rengeteg ilyen faszi van manapság..
2015. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, majd kint úgyis kiderül.
2015. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!