Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sztetek miért van az, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek miért van az, h a fiúk sokkal jobban fel tudják mérni a saját "szintjüket", mint a lányok?

Figyelt kérdés

Ahogy látom magam körül a fiúk tudják kb mennyire vonzóak a másik nem szemében, és aki nem annyira, az nem fog egy nála sokkal magasabb kategóriájú csajjal kezdeni.

Viszont fordítva nincs így, a lányoknál mintha összefüggésben sem lenne, hogy a valóságban hol állnak, és minek hiszik magukat. Egy csomó csaj sokkal jobbnak képzeli magát, mint amilyen, és azt hiszik, minden fiúnak tetszenek (a fordítottjára is van példa, de az sokkal ritkább).

Pl. nekem is volt már párszor olyan h lefeküdtem egy csajjal és utána az rögtön azt hitte, hogy majd én kapcsolatot is akarok, és szimplán azért esett pofára, mert nem tudta felmérni, hogy nekem ő baromira nem az a kategória.

Sztetek miért van ez így? Miért nevelik kiskirálylánynak a lányok nagy részét? (akik elvárják h minden fiú essen hasra tőlük?)



2015. jan. 28. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

lányoknak sokat hazudunk és ezek olyan buták hogy elhiszik :( meg van aki nyal nekik,a bókok nagyon jelentős része,csak út a pinához,nincs valóság tartalma :D


és ezek meg azt hiszik van...

2015. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért abból is rengeteg van, hogy egy tök cuki csaj ocsmánynak hiszi magát
2015. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Hülye faszok, miért kell ezt csinálni szerencsétlen lányokkal!

És még az a bajuk, hogy nem tudjuk kitalálni, hogy csak kihasználni akarnak! 14/l

2015. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért, mert a fiúknak különbözőbb az ízlésük lányok terén, mint lányoknak fiúk terén. Pl. volt gimis osztályomban 1 "alfahím" volt, akibe az összes csaj bele volt zúgva. Ellenben legalább 5-6 fiúk körében népszerű csaj is volt. Én is lány vagyok, és baromi nehéz megítélni, hogy "hol vagyok" egy fiúnál. Mert pl. elég vékony vagyok, sokan erre buknak, nekik nyilván jó csajnak számítok, ugyanakkor mások a teltebbeket szeretik, ők meg soha nem jönnének össze velem.
2015. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert a férfiak értelmes lények, a nők viszont nagyképűséggel kompenzálják a suttyóságuka.
2015. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem mondanàm .Sok olyat ismerek hogy a vàlasztottal mellényúl .Ergo nem hozza való nonél próbàlkozik nem is az ő sulycsoportja.
2017. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!