Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvarhato manapsag egy 23-26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvarhato manapsag egy 23-26 eves pasitol, hogy ne legyen zeneileg teljesen analfabeta? Vagy ez mar tul sok?

Figyelt kérdés

19 vagyok, lany, tudok tobb hangszeren is jatszani (tobbe-kevesbe). Nekem fontos lenne, hogy olyan sracot talaljak, aki termeszetesen nem profi zenesz, de ha egy kottat rakok ele, akkor nem csak vonalakat meg nagy feju gilisztakat lat. Vannak meg ilyenek? Van manapsag mar total gaz, ha valaki hangszeren jatszik, es tud kottat olvasni, esetleg enekelni?

Sracok, ti hogy alltok ezzel? :)


2010. febr. 9. 10:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én is imádom a zenét, ráadásul elég sokmindent szívesen hallgatok, és bár a kottát csak igen korlátozottan ismerem, azért nemérzem analfabétának magam 17/F
2010. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

válassz ilyen pasit és kész.

nem, ez nem elvárható h a pasi ismerje kottát.

ez olyan mintha a pasik elvárnák a csajoktól, hogyha kinyitják nekik a kocsi motorháztetjét, akkor ne csak vasdarabokat lásson a csaj benne.

na? szted ez reális????

2010. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem várható el. a mai pasik többsége bunkó. a másik részük meg rejtőzködik, neked kell elmenni a természetes élőviláguk közelébe! zeneiskola, művészeti suli, stb.
2010. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én 5 hangszeren is tudok játszani, és művészeti sulit is végeztem, rendes gimi mellett :D oszt. társaim akkor cikinek tartották, most viszont irigyelnek, mert bejön a csajoknak :) 19/F
2010. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
túl nagyok az elvárások,ezért nyekeregnek azok akiknek nincs párjuk!!lejjebb az agarakkal:)
2010. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es a velemenyeket, pozitivat, negativat is. :)
2010. febr. 9. 16:14
 17/17 anonim válasza:
Mi fasz
2019. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!