Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejön az, ha az utcán csak úgy leszólítanak, hogy jó csaj vagy?

Figyelt kérdés

Nm az ilyen bunkókra gondolok, mint amikor ordibálnak utánatok az utcán, vagy akár meg is fogdosnak.


Ilyesmire:

Szia! Nagyon szimpatikus vagy, van kedved meginni velem valamit?

Vagy nem jó ennyire lényeretörően fogalmazni?


17 F


2010. febr. 9. 20:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem úgy szoktak h nagyon bejössz és h elkérhetem a teló számod vagy fent vagy-e myvippen..és egykis ismerkedés után elhivnak talizni valahová és ott talizunk...
2010. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Még azt elfelejtettem, hogy kort is kérek!

Köszi!

2010. febr. 9. 20:07
 3/30 anonim válasza:
100%
Attól főgg :D Jól is elsülhet,de lehet,hogy közönségesnek tartja a csaj... Mondjuk jobb,mint az ilyen béna szövegek pl: "óóó nem te vagy kati??jaj nem?? bocsi!amugy hogyhívnak?":D
2010. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
93%
Nem tudom miért van,de engem eddig még egy fiatalabb pasi nem nézett meg,mindig érettebbek,30-40 év körüliek néznek meg.Bár engem is ők érdekelnek inkább:)Mondjuk van egy-kettő aki már majd leöltöztet a szemével,szerintem ez nem zavaró,sőt egy nő önértékelésének jót tesz ha kap ilyen visszajelzéseket.:)Ha valaki odajönne hozzám,szerintem nagyon zavarba lennék,bár ha jól nézne ki,nem mondanék nemet...:)
2010. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
81%

20:08-as vagyok:

16/L

2010. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%
Minden lánynak jól esik ha bókolnak nekik és kedves szavakkal illetik meg! Hajrá fiúka;) :)
2010. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%
Nkem bejönne hisz minden nőnek bejön ha tetszünk egy fiúnak. :)
2010. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Csak láttam egy pár véleményt, mint például:

"Azt a csaj nyomulásnak venné"

"A csajnak az esne le,hogy te egy kétségbeesett alak vagy,aki már az utcán ismerkedik"


Sokszor láttam már olyan lányt az utcán,aki tényleg megfogott. (hetekig nem tudtam elfelejteni) De érdekes módon mindig akkor jön össze valakivel az ismerkedés, mikor nem számítok rá. Ez is fura.

2010. febr. 9. 20:13
 9/30 anonim ***** válasza:
Nekem jól esik, ha valaki fütyül egyet vagy valami hasonló kijelentést tesz, mint amiket feljebb írtál:) Önbizalmam nő tőle 25`L
2010. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
És a srácot elhajtod, ha kezdeményezni akar?
2010. febr. 9. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!