Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "mai" pasik miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mai" pasik miért ennyire töketlenek, és tényleg elvárják, hogy a lány kezdeményezzen? Köztük van aki rosszabb mint némelyik nő, mi történt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 10:14
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Jó persze mindig vannak kivételek de egyre ritkábbak.

A lányok között is van 1-2 bunkó ahogy fogalmaztál ebben teljesen igazat adok de viszont ha megnézitek az utcán a pasik többségét félelmetes mennyire "eltorzult a világ " a ami nők erősebbek, "keményebbek mint a férfiak (persze a kivétel ) de ha te viszont azt mondod ,hogy jogotok van nektek férfiaknak várni a "csodára" akkor máskor meg ne hangoztassátok nagy szájjal ,hogy ti Igen férfik vagyok és kemények mert ezzel üti a szavatok a tetteiteket . szerény véleményem

2015. febr. 12. 10:25
 12/29 anonim ***** válasza:

Nem 1-2 bunkó van a lanyok között hanem sok. De ez nem csak termeszettől,kedelyallapottol is függ.


"Csak üljetek es varjatok a csodara"

Miert lenne csoda ha egy lany kezdemenyez? Ő legalabb tudja mit akar es tesz is erte.

A magadfatak szoktak sirni itt a gyakorin hogy "lenyúltak" a kivalasztott fiudat noha semmit se tettel erte hogy megszerezd..

2015. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont nem érdekel, hogy ki kezdeményez, meg az sem, hogy keménynek kéne lennem vagy sem. És most nem mondom el, hogy én melyik típus vagyok, ugyanis semmi közöd nincs hozzá. Én meg majd kiírok egy kérdést, hogy "miért van ilyen kevés nőnek nagy melle, amikor azt szeretem"?. Kb ilyen szintű a kérdésed. Ha a nyomulósok jönnek be, akkor nem tök mindegy az egész? Ha nem nyomulós meg sem próbálkozik nálad... amúgy nem lehet, hogy szimplán ronda vagy? :D
2015. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

1- nem szokásom itt sírni

2- igen én kezdeményeztem már

3- most milyen pasiknál kéne kezdeményezni? az agyon szolizott házi kedvenceknél?

persze a (KIVÉTEL) mielőtt még valaki magár vennék :)

2015. febr. 12. 10:34
 15/29 A kérdező kommentje:

Engem pont nem érdekel, hogy ki kezdeményez, meg az sem, hogy keménynek kéne lennem vagy sem. És most nem mondom el, hogy én melyik típus vagyok, ugyanis semmi közöd nincs hozzá.


AKKOR MIÉRT ÍRTÁL IDE? :)

2015. febr. 12. 10:35
 16/29 anonim ***** válasza:

Bp-n lakok,szoktam jarni szorakozohelyre es plazakba is es egyaltalan nem latok annyi divatk.csögöt ahogy itt leirjak. Ha meg ők tűnnek fel neked az a te bajod.


Ha meg van benned kurazsi hogy kezdemenyezz akkor nem tökmindegy hogy mas mit csinal?

2015. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Én csak egy szimpla kérdést írtam ki mert kíváncsi voltam ki hogy gondolja nem pedig mások bunkó beszólásaira és nagyképűségére . csak szimpla válaszokat szerettem volna semmi többet :)

és köszönöm szépen azoknak akik nem írnak hülyeségeket !! :)

2015. febr. 12. 10:38
 18/29 anonim ***** válasza:

A "mai" csajok miért ennyire játszák a fejüket? Múltkor is a metrón két csaj beszélgetett:


- "tetszik xy, de nem fogok vele elmenni randizni"

- "miért?"

- "mert biztos nem"


Remélem értitek a lényeget. Szegény srác meg biztos teper mint a gép, semmi visszajelzés és utána még a királylány csodálkozik hogy lelép a srác meg jönnek ide panaszkodni hogy "jajj, nem ír fészen, miért".


Próbáljunk ne általánosítani oké, de amikor nagy százalékban bunkóznak a lányok, hát vannak a fiúkban előítéletek.


Amilyen dolgokat itt is GYK-n olvasni... nem csodálom hogy a legtöbb pasi önbizalma közelít a nullához. Gond van a fejekben. Olyan dolgokat elvárnak csajok hogy az eszem megáll, mintha nekik kijárna automatikusan.

2015. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Aki épp nem ebbe a csoportba tartozik azt észre sem veszik, ők például csak az olyanokat "vonzák" akik egyből úgy írnak rájuk ,hogy nem jössz fel filmezni? ezért a lányoknak kell a normális fiúknál kezdeményezni.

aki meg az elszált agyú lányok után teper , ott normális fiúk pofára esnek ezért van ez szerintem.

2015. febr. 12. 10:50
 20/29 anonim ***** válasza:
A jó csajokra most is nagy a kereslet, nekik nem kell kezdeményezniük.
2015. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!