Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap. Egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap. Egyedül?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?

Holnap az iskolánkban tartanak egy elő-Valentin-napot, ahol a szerelmesek egymásnak rózsát küldenek, vagy egy szép verset, idézetet. Egész nap szerelmes zenéket fognak játszani, az iskolánkat már körberagasztották szerelmes plakátokkal és szívekkel. Lehet fotózkodni is a nekünk szimpatikusokkal, és általánosságban nagyon dícsérik a szervezést.

Tudom, hogy a Valentin-nap egy üzleti fogás, de a sulinkban most a szerelmeseken lesz a hangsúly, més én egy icurkapicurkát el vagyok keseredve, hogy az a fiú, aki nekem bejön, még teljesen elérhetetlen. Ezt a fiút különlegesnek tartom, teljesen átlagos, de mégis helyes, és bejön.

Nem arra akarok kilyukadni, hogy holnap megmondom neki, h. tetszik, hanem hogy hogyan lehetne vele közelebbről megismerkedni? Még csak látásból ismerjük egymást, de egy ismerődöm jó barátja, ő viszont eléggé lüke, nem hiszem, h. poénkodáson kívül segítene. Tippek? ^^,


2010. febr. 11. 14:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Te meg a 38%-oddal egy értelmileg csökkent beteg páciens :D
2010. febr. 11. 15:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyra értékelem az öszinteséged, hogy csak ezt szürted ki a %-ot.
2010. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is egyedül tolom
2010. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor látod, hogy egyedül van, odamehetnél hozzá valamilyen szöveggel, pl.: "Látom te is egyedül vagy..."
2010. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszy az értelmes válaszokat! ;)

Ma volt a nagy nap, és. nem történt semmi :)

Egész nap nem láttam, de nem baj, mert amúgy felhőkben éreztem magam, szupcsi nap volt. :D

Szóval nem halasztottam el semmit, és ez így a jóóóó :D

Köszii még egyszer!

2010. febr. 12. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!