Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok akkor is zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akkor is zavarba jöttök ha olyan ember mondja nektek, hogy tetszetek neki, aki nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem én egész életem során zavarban vagyok, mindig mindenért. Ha letolnak azért, ha dicsérnek azért, ha megyek az utcán és csámpásnak érzem magam, akkor azért.
2015. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor jó.
2015. febr. 13. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is az a lényeg, hogy zavarba jövök-e vagy sem, hanem inkább, hogy mi a következő reakcióm.


Ha olyan mondja, aki nem tetszik: Zavarba jövök, ha olyan akit nem ismerek annyira akkor egyből közlöm, hogy nincs esélye. Ha ismerem, akkor úgy csinálok, mintha meg sem hallottam volna, vagy elterelem a szót, de onnantól kezdve távolságtartóbb, visszafogottabb leszek a közelében.


Ha olyan mondja, aki tetszik és sejtettem is: Zavarba jövök és egyből feldobom valami vicces formában a magas labdát.


Ha olyan mondja, aki tetszik, de nem gondoltam volna, hogy ő is így érez: Zavarba jövök és csak hebegek habogok utána, azt se tudom mit mondjak. (ezt sajnos gyakran úgy veszik, hogy nemet jelent holott nagyon igen :D )

2015. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen én legalábbis
2015. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!