Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol, hogyan ismerkedjem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan ismerkedjem olyan pasikkal akik érdekesek, izgalmasak lehetnek számomra, de én magam introvertált vagyok és még egy randira sem merek elmenni? 25/L

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az én emberem. Hol laksz?
2015. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Neked találták ki az internetet, de ha randira sem fogsz elmenni, akkor úgy nehéz.

Pár levélváltás, és hajnalig tartó chatelés után azért mégsem költözhet egyből hozzád, akkor sem, ha úgy érzed jól megismertétek egymást.

Valamennyire neked is ki kell lépned a komfortzónádból.

2015. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Van 1 jóhírem, gyors válaszom van: sehogy!

A második hírem már se nem jó, se nem segít: szedd össze magad!


Ez egy nehéz kör lesz, de hátha kapható vagy rá.

A sült galamb tudod, senkinek se...

2015. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1-es: Miért vagyok én a te embered? Talán tudsz rajtam segíteni? :D Kelet-Mo.
2015. febr. 20. 23:59
 5/17 A kérdező kommentje:
2-es: Tudom, hogy elsősorban nekem kéne változtatnom a dolgom. De egyszerűen nem tudom elviselni azt a belső feszültséget amit ilyenkor érzek, vagy azt a helyzetet, hogy szégyenlősségemből adódóan elvörösödöm, remeg a kezem, stb. Hogy lehet így élni, ha alkohol nélkül már fel sem tudok engedni? :( Ha a villamoson rámnéz egy helyes srác aki be is jönne szégyenlősen elfordítom a fejem ahelyett, hogy flörtöt kezdeményeznék. Reménytelen eset vagyok :D
2015. febr. 21. 00:02
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire önmarcangoló.

Ha előtte beszélgettek, és szimpatikus a srác, mond meg neki, hogy bejön neked, még a neten. Élőben, ha nem rohansz el, és lehetőséget adsz neki, hogy hozzád érjen, megöleljen vagy megcsókoljon, akkor majd felengedsz, mert a nehezén túl leszel. Ezeket a lépéseket a pasinak kell megtenni, csak ne zárkózz el.

Volt már pasid?

2015. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kell rágörcsölni. Egy randi arról szól, hogy jól érezze magát mindkét fél, incselkedjenek, szurkálódjanak, összemelegedjenek. Nem vizsgázni mész. Közhely, de tényleg önmagad kell adni: Ha más próbálsz lenni, akkor úgy nézel ki, mint valami szellemi nyomorék, félreértések forrása lehet, ha a másik nem egy randipredátor, egyszóval semmi jó nem sül ki belőle. Fogd fel úgy, hogy találkozol egyik haveroddal és kész.
2015. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

te nem introvertált vagy, hanem gyáva.

ha introvertált lennél, akkor nem azért nem randiznál mert félsz, hanem azért, mert magasról teszel az egészre

2015. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kelet-Mo.??

Akkor nem sokat kell utaznom, így Te vagy az Én párom, de csak ha tényleg lány vagy és egy komoly kapcsit szeretnél.

2015. febr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Leginkább sehol ne ismerkedj, teljesen felesleges mások idejét és energiáját rabolnod, főleg ha még bele is élik magukat az ismerkedésbe. Ha nem mész randizni, akkor mi a francnak ismerkednél? Hogy lelépj pár levél vagy beszélgetés után?
2015. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!