Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol, hogyan ismerkedjem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan ismerkedjem olyan pasikkal akik érdekesek, izgalmasak lehetnek számomra, de én magam introvertált vagyok és még egy randira sem merek elmenni? 25/L

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 23:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Atyaég...mintha ,csak magamat olvastam volna.:D Dettó u.ilyen vagyok a pasikkal,sajnos..

Azóta változott valami? Nekem is jól jönne egy tanács.

2015. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, itt az oldalon ismertem meg a barátomat. Nagyon nehéz volt rávennem magam az első találkozásra, majdnem le is mondtam, de aztán valahogy összejött a dolog és azóta együtt vagyunk.

20/L

2015. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerencsen vagyok, messze vagy? Ha nem, akkor beszélgessünk.
2015. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem lakom annyira messzire Szerencstől, írj privát üzit! :D
2015. márc. 14. 17:51
 15/17 anonim ***** válasza:
A szerencsi vagyok írtam, de nincs válasz... vajon miért lehet ez?
2015. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15: Vagy kamu, vagy beszari alakról beszélünk. Amúgy itt nincs min csodálkozni, szokás szó nélkül lelépni, hazudozni, hárítani, rosszabb, mint a való életben.
2015. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Brad Pitt filmek, + rengeteg zsepi, és soha nem lesz randid.... ha ez oké, ülhetsz otthon, és lesz egy jóképű pasid, igaz csak képernyőn...

ám ha kilépsz a való életbe, lehet, hogy pistike majd megfog a szép szövegével, ám nem lesz túl szép, de legalább megfoghatod...

nincs más távlat!

2015. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!