Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartanak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak a lányok elérhetetlennek számukra?

Figyelt kérdés
18F
2010. febr. 12. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért ír mindenki hülye válaszokat, mert ennyiből mi nnyira se tudjuk hogy miért mint te. Szóval ha legalább meséltél volna magadról valamit vagy bármi... legalább lenne kiindulási alapunk.
2010. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, mesélj, mondj valamit magadról. Miért tartanak elérhetetlennek? Mert egy gép előtt ülő büdös kocka vagy? Mert adonisz alkatú félisten vagy? Mert meleg vagy? Nem tudom! Azért nem, mert nem mondasz semmit magadról, és így mi sem mondhatunk semmit rólad, csak hülyeségeket írkálhatunk, amik feltételezések.
2010. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert egy EGOs f@sz vagy!!!
2010. febr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek így fogalmam sincs :D


Én azért tartok valakit elérhetetlennek, mert:

- pl. van barátnője akit vagy jobb csajnak tartok magamnál, vagy nem és ri.bancnak tartom, de sajnos mégis tud valamit...

- nagyon gazdag és kevésnek érzem magam hozzá képest

- nem lehet vele tartalmas dolgokról beszélgetni, egyszerűen semmit nem tudok meg róla.

- Beszélgetünk, de semmitmondó válaszai vannak vagy a "a férfiak nagy része szereti, ha..." tehát nem magáról beszél hanem másokról általánosságban. Amivel megint nem vagyok közelebb hozzá, mert nem válaszolt igazából. Habár ezt inkább megközelíthetetlennek mondanám vagy nem is tudom.

- túl jól nézel ki és azt hiszik nincs esélyük :DD


Mivel még fiatal vagy így látatlanban arra tippelek, hogy nem hagyod magad megismerni és olyan kis pörgős, figyelmetlenke vagy. Egyszerűen nem tudnak hozzád közeledni, mert nem adsz rá esélyt. Ez a leggyakoribb amúgy. De nem tudom nálad melyik eset áll fenn.


Amúgy szerintem aki elérhetetlen az izgalmas, titokzatos. CSak hosszútávon fárasztó így a legtöbb csaj feladja és nem küzd tovább érted.

2010. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!