Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit reagálnátok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok a következő szituációra?

Figyelt kérdés

Múltkor a csillag születikben a fellépő banda énekese véletlenszerűen lesmárolt egy csajt a közönség soraiból.

Mit reagálnátok ha a barátnőtöket kapná le és ő persze visszacsókolna a show és az élőadás miatt.

Jaa és lányok a kérdés nektek is szól, fordított szituációban énekescsajjal és a pasitokkal.



2012. máj. 24. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

1. Fognám a srácot és leb*sznék neki egyet, hogy mi az hogy más csajával smárol!

2. Fognám a csajt és leb*sznék neki egyet, mi az hogy mással smárol, ha van valakije! (A kérdés függvényében én)


Remélem segítettem! :)

2012. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jaa amúgy ti nem vagytok ott csak a párotok
2012. máj. 24. 17:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan elhitted, h ő tényleg csak egy random csaj?! Ugyan már!!! Színész!
2012. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem ez a lényeg most oké?
2012. máj. 24. 17:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha én nem vagyok ott, csak a csaj, akkor jobban teszi ha nem jön haza, mert a második variáció lép érvénybe!
2012. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát biztos bevernék a kis tetűládának egyet, aztán, ha a csaj felidegel annak is kijárna egy a kis k.rvája
2012. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
megfognám a csajt, rámosolyognék, aztán behúznék neki egyet. nem vagyok az az erőszakos fajta, de azzal számolnia kell, hogy senki nem kezdhet ki a párommal mindenféle következmény nélkül.
2012. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ott lennék, benyomnék egyet a csajnak. Ha nem, akkor a páromat várná egy nagy pofon. Megértő vagyok általában, de show ide vagy oda, megalázna ezzel a helyzettel.
2012. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
he?
2012. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem verekednék senkivel.Egyértelmű, szakítás lenne a vége.
2012. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!