Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy félénk, visszahúzódó lányhoz?

Figyelt kérdés
Nemrég a baráti társaságom által megismerkedtem egy lánnyal. Szép meg minden, viszont nagyon visszahúzódó és csendes. Magától nem nagyon szól semmit, csak ha kérdezek/kérdeznek tőle. Mintha önbizalomhiánya lenne. Nemcsak velem, hanem mindenkivel. Próbálok vele minnél többet beszélgetni, hogy kicsit felszabadultabb legyen, de kevés sikerrel. Pedig nagyon bejön nekem minden téren, csakhát nehezen haladunk. :S
2011. febr. 27. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy úgy érezze önmaga lehet melletted, nem kell félnie kiadni magát neked..

jó ha sokat beszélgetsz vele, kérdezgess róla, mesélj neki magadról, vond bele a témákba.. menni fog az :)

2011. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amit első írt, azt kell csinálni :) Én is ilyen lány vagyok, és nekem is az segítség, ha először is veszem a lapot, hogy mire megy ki (ez alapból szül egy kis adrenalint, ami kicsit felturbózza a dolgokat :)), másrészt éreztesd vele, hogy nem gáz, amiért ott, abban a környezetben nem tud megnyílni. Csak érezze a támogatásod és az érdeklődésed. Számomra a legnagyobb motiváció arra, hogy összeszedjem magam és mutassak valamit magamból, ha érezteti velem a másik, hogy tényleg bejövök neki. Ez alapból ad egy kis önbizalmat.
2011. febr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is nehezen oldódom idegen emberek társaságában, de pár nap vagy hét elteltével azért már könnyen megy. komplexusos, irányítsd te a beszélgetést, és ne eldöntendő kérdéseket tegyél fel neki, hanem kifejtősebbeket, hajrá :)
2011. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod elvinni olyan helyre, ami neki hazai pálya?
2011. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyira magamra ismertem ebben a leírásban, hogy arra szó nincs. Viszont én kifejezetten nem szeretem magamban ezt a kis "gátat" ami miatt nehezen megy a lazaság, mindig is arra vágytam, hogy végre ne azzal kelljen foglalkoznom, ki mit gondol rólam ha megengedek magamnak egy kis természetességet. Én annak örülnék, ha egy fiú lazán viselkedne velem, és ezen keresztül én is feloldódhatnék. Hat ránk a másik hangulata, és ha te kicsit "vicceskedsz", bizonyára ő sem érzi majd magát annyira feszélyezve. A kínos hallgatásokat mindenképp kerüld, ha lehet. :))
2011. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Beszélgetés közben hozz fel sikamlósabb témákat (persze csak akkor, ha más nem hallja), érintsd meg, először csak olyan helyeken, ahol a barátainak is hagyná (keze, válla), aztán lassan (tehát napról napra) haladj a határterületek felé (derék, lábszár, comb).

Ha látod, hogyan reagál erre, akkor tudni fogod, hogyan érdemes tovább haladnod.


23F

2011. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél vele vicces, kicsit cikizd ki, de ne sértően, viccelődj vele, össz meg vele sajátos problémákat, amitől majd úgyérzi, hogy nem csak neki lehetnek gondjai. Lehet fél valamitől, hogy valami ciki lehet amit mond. :)
2011. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezeket csinálom én is, próbálom minél jobban "puhítani". Csakhát annyira nehezen enged közel, hogy tényleg elkeserítő. Pedig ezeken a dolgokon kívül nagyon bejön nekem.
2011. márc. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!