Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelentkezni szeretnék a Fat...

Jelentkezni szeretnék a Fat Free Testsúlycsökkentő Központ programjára. Valaki járt már ide, és sekerült a segítségükkel lefogyni?

Figyelt kérdés

#program #Az Ideális Testsúlyodhoz
2014. máj. 26. 09:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerűbb jelentkezni mint zöldségeket és húst enni.
2014. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lefogyni csak normális étrenddel, mozgással lehet. Mindenféle központoknak felesleges fizetni. Tudom miről beszélek, évekig voltam kövér, ezáltal 0 önbizalmam, de elég volt, 1,5 éve normálisan étkezem, sportolok, szóval életmódot váltottam. Csak ez a hatásos.
2014. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Alapítok egy központot. Kevés értelemmel megáldott, vastag pénztárcával rendelkező, fogyni vágyók központját. Én leszek a Director. Minimorris lesz az étkezési tanácsadó és tréner. Rosszkislány a pszichiáter, aki kigyógyítja a betegeket a Morris által az igazsággal való szembesítés okozta sokkból. Papírzsebkendő lesz elég. Teljes kiőrlésű gabonából készített pékárukkal tojásfehérjepörkölttel, sovány bolti vákuumcsomagolt "sonka" lesz a menü. Részvételi díj 20k forint/hét. Ha még ma jelentkezel, elengedünk 5 forintot az első 2 hét díjából.


Ki jön? :)

2014. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kajra ócsóra szabtad ezt a beetető akciós árat, látom még így is emberbarát vagy te! Jó, jó ez tetszik.
2014. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Pszichiáter.. igen, jól beletaláltál. Szerintem azon a szakon fogok elindulni. Nincs vér, és még izgalmas is.

El tudom magam képzelni. Örülök ha Ti is :D

2014. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jó is az, a gyógyszeripar élharcosai.
2014. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

2 kommentre

Már lassan fél éve járok edzésre heti 3x1 órában, kezdetben alakformáló, de már április óta spinracing + alakformáló felváltva. Az étkezésem is átalakítottam, napi ötszöri étkezésre elosztva, kisebb adagok (ritkán térek el ettől). Mindezek ellenére semmi nem változott. Az oktató szerint fél év után heti 3x1 órás edzés után lesz látszatja. De már eltelt legalább 5! hónap, valaminek csak kellene már látszódni úgy gondolom.

2014. máj. 26. 14:49
 8/20 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha húst és zöldséget adnánk a betegeknek, akkor előbb utóbb mindenki lefogyna/meggyógyulna. Valahogy muszáj biztosítani a profitot.
2014. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Úhhh de gonosz vagy! Te ravasz.
2014. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Visszajáró betegeink lesznek.


Ez menőéknél úgy néz ki, hogy bemennek (tb-re vagy saját zsebre) fogyni, és ha nincs meg heti 5 kiló (!!!!) akkor büntiből haza kell menni.


Nyilván orvosi felügyelet és alacsony kalória van..

2014. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!