Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet beszélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélni egy olyan lánnyal akivel régen nagyon sokat beszéltem igy ismerem. Régen tetszettem én is neki de mivel nem mertem lépni a hülye fejemmel a beszélgetések alább hagytak . Csak én még mindig szeretem, szóval szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanarról mint régebben
2010. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsit hülyén jönne ki az, hogyha olyasmit kérdeznék amit tudok ...
2010. febr. 14. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Same story here. Nekem is volt általánosban egy padtársam, lelki társak voltunk valóban, és tetszettünk is egymásnak. Alapelvekhez rakaszkodva nem léptem, csak ballagás után. Egy félreértésből adódóan lemondtam a megbeszélt randit, aztán kb rá egy évvel derült ki, hogy félreértés volt az egész.

Akkor már késő volt, mint ahogy neked is késő. Amikor találkoztam vele most hétvégén, full részegen, ribanc ruhában, riherongy barátnőkkel, meg is undorodtam tőle. Most már beszélni sem nagyon akarnék vele!

K.A. 17/F

2010. febr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne tegy olyan kerdest fel amire a valaszt mar tudod...az elso valaszolo szerintem arra ertette, hogy ugyanolyan temakrol beszelgessetek...kozos hobby, forma1, amit szerettek mindketten...azt irtad ismered, tehat tudod, hogy milyen temakrol lehet vele beszelgetni...es ha szereted, ne hagyd elmenni, mert jon valaki mas neki es akkor banhatod...remelem tudtam segiteni:)
2010. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!