Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így a barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátai előtt velem?

Figyelt kérdés
A bartommal mikor kettesben vagyunk akkor olyan mint egy szerelmes tini..25 éves am.. szóval mindig fogja a kezem, sehová nem enged egyedül, puszilgat, ölelget( nyílt utcán, nem csak otthon) és minid mondja h mennyire szeret, stb..de mikor a haverjaival megyünk vhová akkor se a kezemet nem fogja meg, nem csókol meg meg semmi, csak úgy kezel mint egy havert. szinte hozzám sem ér..Ha mégis akkor csak olyankor mikor a haverok nem látják. Pedig azok is tudnak róla, meg szurkolnak neki h el ne b*** velem mert milyen főnyeremény vagyok. Ja és előttük úgy viselkedik mintha ő sz**** volna a spanyol viaszt menőzik meg tisztára feltünősködik, de engem meg elhanyagol. Akkor ez most mi?
2015. márc. 7. 20:12
 1/6 B.G 88 ***** válasza:
Hát ez ilyen, ha a haverjainak nincsen barátnője(éppen ott veletek) akkor azért gáz,hogy ott nyalod-falod a csajodat előttük... Gondolom ez lehet a szitu
2015. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudnál olvasni??? mondom a barátommmal..szerinted akkor én vok a fiú???? istenem...
2015. márc. 7. 20:23
 3/6 A kérdező kommentje:
jajj bocsi leesett h tudod..ne vedd figyelembe amit írtam..bocsi :D
2015. márc. 7. 20:24
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy most csak egy volt velünk de neki nincs bnője..
2015. márc. 7. 21:16
 5/6 aszomszedneni ***** válasza:
amúgy te mennyi vagy ? 16 vagy 17 éves ?
2015. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 20 ő 25
2015. márc. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!