Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ti azt cukinak tartana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti azt cukinak tartanatok, ha egy pasinak meg egy csaja sem volt? Ti jarnatok avval a pasival? Kort is irjatok

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
avval nem járnék de evvel se!
2010. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

cukinak akkor tartanak egy pasit ha cuki és nem azért, mert nem volt még barátnője...


hogyha igy lenne akkor nem nagyon lenne olyan fiú akinek nem volt még barátnője :)


hogyha tetszik neki akkor járna ...


bár én fiú vagyok de szerintem igy van, ha nem majd a csajok kijavitanak ^^


15/f

2010. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

utcsó egyett értek!

(lány)

2010. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

feltételezem ez a kérdés azért merült fel mert sokat hallottad lányoktól h ez emg za de cuki


nos, barátom, ezt a halott tetves verebekre is mondhatják, semmit sem jelent, nekem is annyiszor mondták már, né meg balek elhittem

meg h mennyire szeretnek

nem attól vagy cuki, hogy nem volt barátnőd

pontosan én sem tudom, h valaki mitől cuki

az én szerány véleményem szerint a nyuszi hörcsög meg iylenek a cukik

ezt nemértem, várom a nők válaszait, hogy mitől lesz valaki "cuki" mert annyit hallottam, sőt, már valahogyan tudok is cuki lenni ha azt akarom h ezt mondják, de nem értem meg a lényegét egészen koknrétan énsem:D

2010. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

nekem volt ilyen barátom 16L

és ö 17 volt.

de nemazt tartottam cukinak h nemvolt még senkije.

hanem h aranyos kedves volt.

8 hónapig jártunk, de összevesztünk és mig vitáztunk megcsalt.és szakitottam vele.azota is együttvan a lánnyal:@:( több mint 1 éve kb.és én azota szopok:Smert szeretem még:(

2010. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Cuki, kérlek szépen, akkor lenne az a pasi, ha amellett, hogy nem járt senkivel, úgy is viselkedne, mármint... kis szerény, visszafogott, tapasztalatlan, bár ez se jön be mindenkinek. Attól, hogy senki se járt vele, lehet, hogy egy hót bunkó gecci, neem?

Cuki lehet az arca, olyan kis aranyos, kisfiús, lehet a viselkedése, amitől a lánynak egyszerűen olvadozhatnékja van. Persze, ez is ízlés kérdése. De hogy attól, járt-e valakivel vagy sem... eh...

Persze a mai jányok már mindenre rámondjak, hogy "jaj de cukcsíí!"

Ja, igen. Én is lány vagyok. De nem ilyen.

2010. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
cukinak? nem. idétlennek.
2010. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
cukinak nem tartom de jónak igen :)
2010. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 fiúbarátom és elmesélte h neki nem volt még barátnője és (nem 1 suliba járunk) a csajok versengenek érte xD Bár nem hiszem h ettől lesz vonzóbb valaki. Ez ember kérdése...
2010. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azert attol is fugg hogy hany eves a pasi.

Ha mondjuk 17 vagy ilyesmi az oke de ha 30 akkor azert...

Masreszt meg attol nem lesz meg feltetlenul cuki. Es mindenki mast tart helyesnek. Lehet hogy csajnak a jon be hogyha valaki magas es barna haju masnak meg ha szoke es alacsony. Soval erted mire gondolok...

2010. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!