Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti össze jönnétek egy kölyökképű sráccal? Mi az oka ennek, genetika? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdést azért írtam ki, mert elég sok visszautasítást kapok.Eléggé meg kell küzdenem egy lányért és nem értem miért.Túl fiatalnak nézek ki a koromhoz képest.Van aki 20-nak néz, de kb. a reális amit mondanak az 23-25, ritkán mondanak 27-et, de utóbbit csak is akkor ha épp barna a bőröm(néha szolizok). Egyébként 32 vagyok.

És visszajelzések alapján amit hallottam elvileg sármos/jóképű vagyok.


Pl. traficba többször is elkérték a személyimet.Egyszer egy 40-es nő nem tudott sokáig szóhoz jutni.Bámult lesett és nem hitte el hogy annyi vagyok. Lehet az hogy a "fiatalságom" miatt nem néznek komolynak a korombeli nők? Genetika? Vagy mi?


Kb. a 8-9 évvel fiatalabbakat tudom könnyen

"megszerezni". Több olyan eset is volt, hogy 17-18 évesek zúgnak belém :)



2015. márc. 19. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát kíváncsivá tettél...küldesz képet? :D

Amúgy ja, genetika. Bár én még csak 20 vagyok, mindig van nagy csodálkozás, amikor megtudják a koromat. A legtöbb, amit tippeltek, 17 volt. Amúgy nyugi, 10 év múlva nem csak te, de az asszony is nagyon fogja ezt díjazni ;)

2015. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom 30 éves, de mai napig 20-22 körülinek néz ki. :) És én kifejezetten szeretem benn ezt. És büszkén vagyok a párja! :) (25/N)
2015. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 27 leszek, tölem is mindig személyit kérnek.

Nekem bejön a fiatalos arc pasikon.

2015. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szeretem a szép arcú pasikat

párom 42, és 30-35-nek néz ki

viszont fiatalabbal biztos nem jönnék össze...

2015. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez genetika,és örülj neki,hogy nem úgy nézel ki mint a korodbeli férfiak.Tőlem is gyakran elkérik személyit 34 évesen,valamiért kislànynak néznek,pedig szerintem annyira nem vagyok kislànyos külsejű.
2015. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
legközelebb már szakállat/borostát növesztek vagy hosszú hajat :)
2015. márc. 19. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a borostát, mert nem mindenkinek áll jól! Nekem pl. kifejezetten tetszenek a kisfiús arcú srácok. :)
2015. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És hány éves korcsoport megszerzése a célod? 28-30?
2015. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy hasonló kérdésre írtam ezt, de bemásolom ide is. A lényeg ugyanaz.

Alapjában vannak nálad gondok. Például, hogy ez a kérdés felmerül. Egy férfi nem a küllemétől, hanem a jellemétől, viselkedésétől és az élethez való hozzáállásától lesz férfi, avagy Ember.

Ha Te is így gondolkoznál, nem merülne fel ez a kérdés, mert férfinak éreznéd magad. De sajnos (a kérdésből kiindulva) férfinak akarsz látszani, holott gyerek vagy még.

Nem akartalak megbántani, de ebből ezt szűrtem le. Ezen kellene változtatni.

A kérdésedből kiindulva a jellemedet határozatlannak vélem. Legyél mindig elkötelezett, határozott és tudd mit akarsz az élettől. Ha megszólalsz, tudják, hogy Te szólaltál meg. Tehát legyél férfi.

Tévedésben élsz ha azt hiszed, hogy a fiatalos arcod miatt kérik el az igazolványodat. Sokkal inkább a határozatlanság és a félszegség miatt. Ismétlem a kérdésből ítélkezem.

Remélem segítettem és sok sikert kívánok.

2015. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!