Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Ti be mernétek vállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti be mernétek vállalni ezt? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Pár perces ismerkedés után csókolózni egy addig nem ismert pasival.


Ilyesmire gondoltam:


www.youtube.com/watch?v=IpbDHxCV29A



2015. márc. 20. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, miért kéne "bevállalósnak" lenni. Ha nem vagyunk azok akkor megkapjuk, hogy prűdek vagyunk, csak mert nem csókolóztunk minden idegennel, ha meg esetleg benne lennénk ilyenben, akkor ribizlik vagyunk. Erről ennyit.

Én személy szerint sosem mennék bele ilyenbe, mert nekem a csók sokkal többet jelent.

2015. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Starlight99 válasza:
Ha helyes a srác akkor ja miért is ne xD
2015. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

egy 15-16 éves szájából (gondolom erre utal a 99)

üdv 2015-ben :D

2015. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Pár perc után főleg így semmiképpen, de olyan már volt hogy első randin, több órás beszélgetés után volt szimpátia és kémia is, mert bejöttünk egymásnak és randira nem haverkodni mész. :)
2015. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ez amúgy nem vagányság vagy bevállalósság kérdése. Kérdező ha te meg elhiszed, hogy ezt a videót nem manipulálták nem vagy normális. Szerinted majd bevágják az összes nemet? Az úgy nem lenne izgalmas...
2015. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, de nem egy műsor/statisztika kedvéért ...
2015. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem aki bevállalja az is többnyire valamiért, mondjuk pénzért. Van aki a fingját is felgyújtja pénzért..
2016. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk neten ismerkedtünk és sokat beszéltünk amig taliztunk (5.nap) de azonnal átölelt és kb 30mp múlva már csókolóztunk anélkül hogy igazán megnéztem volna élőben :-) A legszebb csók és élmény azóta is együtt :-)
2016. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ennek meg mi értelme? :D Nem merészség kérdése, de honnan tudjam, hogy nem fertőz meg valami kórsággal, ha nem is ismerem?
2016. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Be mernem vallalni de mivel cseppet sem vonz egy ilyen nem tennem meg
2016. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!