Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavarja az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az embereket az, ha valakinek magas elvárásai vannak? L

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok és nincs párom, annyira nem is törekszem, hogy legyen. Az igazság az, hogy meglehetősen magas elvárásaim vannak, amivel tisztában is vagyok, csak nem értem, hogy ez miért zavar másokat? Miért akkora nagy probléma, ha valaki inkább vár a megfelelőre, mint hogy egy olyan kapcsolatba lépjen, amiben nem érzi jól magát? Az a legjobb, hogy ha elutasítok valakit, rögtön arra gondolnak, hogy nem elég pénzesek, nem elég kigyúrtak, jóképűek. Az a vicc, hogy sosem volt ezek közül egyik sem az ok arra, hogy valakit elutasítsak. Családi összejöveteleken is folyton azt kell hallgatnom, hogy nekem senki sem elég jó, csak a szüleim viselkednek normálisan. Nem értem, hogy miért ez az elsődleges célja mindenkinek, hogy minél előbb kapcsolat, házasság, gyerek, még ha nem is megfelelő a másik fél. :/

2015. márc. 23. 19:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Akkor a kikosarazott pasik sem magyarok?Nem értem miért egy magyar oldalra írogatsz ha más nemzetiségű fiúk között keresed az igazit?Elfogadom a magyarázatot,hogy nem gyakorlod eleget a magyar nyelvet,de ha használható válaszokat akarsz a kérdésedre akkor abban az országban kérj tanácsokat ahol élsz.Ahány ház annyi szokás.
2015. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
De igen, magyarok voltak. Sok magyar él erre.
2015. márc. 24. 10:05
 23/24 anonim ***** válasza:

Erdélyi vagy? Én is akkor. Valóban vannak olyan pszichológiai lépések amikből meg lehet ítélni hogy ki milyen. Arcvonás cselekvéssorozatok még öltözés mozgás sok minden. Sajnos legtöbb pasi egy dolgot néz és az az elvárássorozat amit kiírtál eléggé használható és jogos. valóban félsz mert biztosra akarsz menni (múltba történt kellemetlenség amiről csak te tudsz és az kísért, rossz tapasztalat) amiből kifolyólag erre a döntésre juttál.

De már elsajátítottál egy tudást, amit szabadon használhatsz és érted tesz és érted van. De vannak kivételek és sokszor ezt is számba kell venni. Javaslat: Beszélj a személyekkel és teszteld le hogy mik a szándékai. Ti csajok nagyon tudjátok ezt a dolgot de tudja d nem mindig a bőséggel bíró pasi a legjobb. lehet a szerény 300 al jobban teljesít, mert tud értékelni. Sok sikert.

2015. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Szerintem nincs ezzel gond, helyes, hogy nem erőltetsz semmit. Az a lényeg, hogy légy nyitott és ne a feltételeket keresd a másikban, hanem hallgass az érzéseidre. Ha szíved azt mondja h valakivel együtt kell lenned és jól meg is értitek egymást, akkor a helyes úton jársz!

Kezdeményezni pedig sose szégyen!


F28

2015. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!