Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon írtam egy lánynak,...

Facebookon írtam egy lánynak, nagyon tetszik, és szivesen megismerkednék vele, de a Jóistenért se képes visszaírni. Mi lehet a baja? :/

Figyelt kérdés
Személyesen sajnos nem ismerjük egymást, hiába írok neki akármit, csak megnézi, de nem válaszol. Első üzenetemben azzal indítottam, hogy nagyon csinos, szeretnék vele megismerkedni, beszélgetni. Azóta kb. 3 üzit küldtem neki, volt köztük olyan is, hogy megírtam neki, ha nem tetszem, vagy csak simán nem akar beszélgetni, írja meg nyugodtan, és nem zavarom. De még erre sem válaszolt...
2015. jan. 5. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne zaklasd, nem fog válaszolni. Élőben kell elkapnod.
2015. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tetszel neki, de ezt nem akarja megmondani, hiszen nem szeretné, hogy neked ez rosszul essen.:)
2015. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
úgy gondolja, hogy csak meg akarod húzni, mert csinos
2015. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem jossz be neki. Ne zaklasd szegenyt
2015. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy szánalmas libát fogtál ki a sok közül... Nekem se válaszolnak soha! Beképzeltek mind!
2015. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy jobb csaj ha állandóan a kéretlen üzenetekre rEAGÁLNA, semmi másra nem maradna ideje. nem érdekled! fogadd el.
2015. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Egy jobb csaj ha állandóan a kéretlen üzenetekre rEAGÁLNA, semmi másra nem maradna ideje. nem érdekled! fogadd el."


Az a probléma, hogy mindegyik jó csajnak hiszi magát, és képtelenség velük kapcsolatba kerülni! A fellegekbe járnak!

2015. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem próbálkoznék tovább a helyedben.
2015. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mikor az első üzenetre nem reagált, akkor kellett volna hagynod.

Minden további üzenettel csak saját magadat ásod el egyre jobban.

Gondolom minden üzenetben agyon dicsérted és ajnároztad, ez nem jó taktika.

Így hogyan érezze, hogy te vonzó vagy számára?

2015. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Gondolom nem az első ilyen nyitó szöveget kapta! :) Próbálkozz valami egyedibbel, de nála már ne reménykedj!
2015. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!