Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem nagyon akar chatelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon akar chatelni velem az a lány aki tetszik, kérdezek válaszol de ő nem kérdez vissza többi lent?

Figyelt kérdés
Chatelek a lánnyal aki tetszik és kérdezek válaszol is de nem nagyon kérdez vissza és ha én állandóan irok neki az nem olyan erőszakos?és hogy kérdezzem meg tőle/mikor hogy van-e fiuja mert azt mondja az egyik haverom hogy nincs a másik meg azt hogy van neki

2015. ápr. 2. 22:30
 1/9 Marko polo ***** válasza:
Ez ismerős helyzet... Valahogy olyan dolgokat kell kérdezni amitől biztos hogy elkezd beszélni magáról , csak most nekem se jut eszembe egy se :D
2015. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet ha nem kérdez vissza akkor nem érdekled. Azért nem teszi, mert menni akarna minél hamarább, de nem akar prosztó lenni, hogy elhajtson. Tehát elmondja neked amit kérdezel tőle, de ennyi, ő nem kérdez hogy ne kelljen rá válaszolnod és mint írtam hamarabb vége legyen. Ez az egyik olvasat.


A másik, hogy nem ismer annyira, hogy olyat tudjon kérdezni, amire egy szónál bővebb választ lehet adni. Tehát a hogy vagy, meg hol laksz meg hány éves vagy, ezek nem minősülnek igazi kérdésnek. Ahogy a mesélj magadról sem.

2015. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az halál égő, ha csak te irkálsz neki
2015. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki,azért nem kérdezget.
2015. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de van hogy jót el beszélgetünk stb. van hogy egyáltalán nem válaszol
2015. ápr. 2. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
A lány, aki megszeretett, szinte semmit nem tud rólam. Mármint sosem kérdezgetett rólam. Én vittem a beszélgetést, kérdések formájában, amiből kialakult a társalgás, de szinte mindgvégig magáról beszélt. Te is tudsz magadból adni úgy, hogy a válaszára reagálsz, és arra aztán ő is reagál. Nem tudom, hogy érted-e?
2015. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+Az is lehet, hogy mással is beszélget. Nem feltétlen sráccal, barátnővel, stb...
2015. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne görcsölj rá, cheatan ilyeneket nem jó komolyan venni. Hívd el randizni, ha eljön az már jó jel. A többit meg élőben "rendezd le". :D
2015. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm sok választ!sokat segitetek
2015. ápr. 2. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!