Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyenesen megmondom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenesen megmondom egy lánynak (élőben), hogy gyönyörűnek tartom és nagyon bejön (pontosan ezekkel a szavakkal), akkor az pozitívum vagy inkább nyomulás?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Le sem fogja szarni. :D

Én már próbáltam, nem ez kell a nőknek. Szarni kell rájuk, és akkor felfigyelnek.

2015. ápr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne egy lányból indulj ki. Én biztosan örülnék neki.
2015. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy tálalod, különben tucattermékké minősül a kijelentésed.

Csak úgy, mert "létezik" a lány, arra még ne adj bókot. Ezzel például ne indíts rögtön.

2015. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pozitívum :) ha nem állandóan ezzel bombázod :)
2015. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nanana, azért az első mond valamit. Meg a második is. A kettejük véleménye a változó az egyenletben. Az állandó az, hogy te magad bejössz-e a csajnak. Ha bejössz neki, akkor szarhatsz is rá, akkor is koslatni fog utánad. De, ha nem tetszel neki, akkor akármilyen szépen fogod megfogalmazni neki az érzéseidet, akkor is le fog szarni.
2015. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nos, tudom, hogy bejövök neki, hiszen anno ő kezdeményezett, de végül miattam nem lett kapcsolat a dologból és most próbálom jóvá tenni. Röviden ennyi.
2015. ápr. 4. 00:38
 7/9 anonim ***** válasza:
és miért nem léptél akkor?
2015. ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, mit akarok, talán nem is álltam készen egy kapcsolatra (egyik napról a másikra történt minden), így lógva hagytam, de sosem mondtam nemet a lánynak. Előtte is ismertem, de csak Facebookon beszélgettünk és nem voltam biztos a szándékaiban. De mostmár biztos vagyok a sajátjaimban is.
2015. ápr. 4. 01:33
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor szerintem mond el neki minél hamarabb,mert talál valaki mást,és bánni fogod.
2015. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!