Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a jellemvonások mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jellemvonások mennyivel hoznának közelebb? lányokhoz rendelt kérdés.15F

Figyelt kérdés
mennyi a százalékom egy lánynál, ha a legfőbb,jobb tulajdonságaimnak(csak pozitívakat írom) ezeket tartom:okos,hűséges,őszinte,ötletgazdag,gyűlölöm az álszentséget,igazságszerető. persze, persze, most az derült ki hogy mekkora nagy önimádó vagyok..de ezek mind olyan tulajdonságok amik végtelenségig fejleszthetők. inkább úgy fogalmazok: ezeket tartom a legfontosabbnak. köszönöm ha válaszoltok leányok!
2010. febr. 18. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0,0001%
2010. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyűlölöm az álszentséget,igazságszerető-->nálam ezekért dupla pont jár!!:)
2010. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezek: 100%

kóros önbizalomhiány miatt: -99%

összesen: 1%

kár érted, mert amúgy nem tűnsz hülyének. szívd meg magad önbizalommal, és hidd el magadról, hogy jó vagy.

2010. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ezek tényleg nagyok jó tulajdonságok amik már nagyon kevés fiuban találhatók meg

ez nkm 100% lenne

de tudnom kell a rossz tulajdonságaidat mert ha pl fontosabbnak tartod a haverjaid véleményét (ha kiröhögnek a csajod miatt) akkor már csak 43% vagy

2010. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
úgyis csak a külső számít az összes πcsának
2010. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1.-Amit gondoltam azt az 5.válaszoló már leírta.

2.-ENnek örülök:)

3.-Honnan tudtad?Nagyon érdekel!

4.-az említett önbizalom hiány a negatív + nem szeretek konfrontálodni. régen én voltam a nagy expert az osztályban akire hallgattak, de valahogy ugy gondoltam változok. nem lett könnyebb az élet de a lelkiismeret hogy nem teszek rosszat senkinek jót tett.az zavar hogy a kisebbek is belém köthetnek.tudják hogy nem bántom őket.

akkor: határozatlan,gyakorta nem elég figyelmes(tudom ez nagyon rossz!),és elég puritán életszemléletű ami lehet jó is rossz is...kösz a válaszokat!

5.-Ebben más az a lány aki nemkem tetszik...de igazad van

2010. febr. 19. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy a legtöbb lánynak csak a külső számít de szerintem nem!!(15/L)Lehet valaki k*va helyes hogyha igazából tök sötét és még normálisan beszélgetni sem lehet vele meg mondjuk nem hűséges.Egy srác kevésbé helyesen is lehet nagyszerű ha ezek a tulajdonságok amiket leírtál megvannak benne.
2010. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

béjbi béjbi. Hogy honnan tudtam, hogy önbizalomhiányos vagy? Hát onnan, hogy kiírtad ezt a kérdést! Különben nem érdekelne, hogy a lányok mit gondolnak, hanem mennél a magad útján- ez jön be a lányoknak! És tudnád, hogy megtalálod azt a csajt aki ezeket a tulajdonságokat nagyon vonzónak találja.

Amúgy olyan pallérozottnak tűnik a kifejezésmódod, ami nagyon ritka és szimpatikus :D

2010. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!