Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú már pár hét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú már pár hét után fájdalmat okoz és nem törődik velem annyit, amennyire szükségem lenne, akkor jobb nem belemenni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Így van.
2010. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól látod.
2010. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Külsőre tökéletes, jófej, aranyos, de sokszor az agyamra megy... ha azt írja, hogy később fennlesz msn-en, az kb annyit takar, hogy aznap már nem is hallok felőle. Én ezt nem szeretem, úgy érzem nem érdeklem eléggé. De mivel túlságosan tetszik mástéren, nem merem lerázni, hogy ez nekem nem megy így.
2010. febr. 18. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy te úgy érzed, hogy több törődésre lenne szükséged. Aztán látod, hogy változik e valami. De elsősorban aszerint döntsél, hogy mit érzel iránta, ha még nem vagytok elég ideje együtt lehet természetes is, hogy... szóval talán nem akar lerohanni..., megijeszteni... Figyelj rá te, ha nem megy fel msn-re amikorra mondta.. jelezd neki, hogy pedig te vártad hátha ott lesz... érezze, hogy hiányozott neked. Légy őszinte vele.
2010. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból beszélek mert mocskosul átvertek. Ugyanígy jártam annak idején, nem volt szívem nemet mondani, ő meg ezt kihasználta, tudta, hogy én mindig ott vagyok tartaléknak. Azóta egy pasiban sem tudok megbízni, de még hinni sem nekik. Csak nehogy te is így járj!!! Annyit nem ér a "jól kinézése", hogy utánna hónapokig sírj utánna. 24L
2010. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos énis kerültem már hasonló helyzetbe, később aztán beláttam, hogy az illető meg sem érdemelt volna engem.

Szerintem nagyon gyorsan hagyd ott és felejtsd el, hiába néz jól ki, jófej meg minden, a lányoknak általában az alapszükségletük az, hogy törődjenek velük és ne vegyék őket semmibe. Ha nem tud téged értékelni, akkor mondd meg neki keressen mást, nem vagy a játékszere...

2010. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy nem lesz hosszútávú a dolog. ha meg amiatt hogy "helyes pasi" elviseled hogy szarba sem vesz...hát... hogy mi a véleményem azt inkább magamban tartom
2010. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!