Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tud adni csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud adni csajozási tanácsokat?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon nem megy a lányoknál..

2015. ápr. 13. 19:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Tényleg segített a hatos..

Még az egyik előző válaszolónak: a Haverjaim nem nagyon mennek ki, de ha ki is megyünk, akkor is csak hülyülni faluba..

Diszkózni meg nem szeretnék

2015. ápr. 13. 20:33
 12/19 anonim ***** válasza:
ha van mondjuk egy kutyád elvihetnéd sétáltatni úgy hogy a lányt is elhívod
2015. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

a lány 30 km-re odébb lakik ;)

Csak a suliban tudunk talizni

2015. ápr. 14. 15:38
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Legyél "bunkó". Nem vicc. Nem kell komolyan bunkónak lenned, csak picit legyen nagyobb a szád, és az nagyon sokar segít ha roh4dt vicces szövegeid vannak. Pár éve jókisfiú voltam bleee, beújítottam, többet beszélek, nagyobb a szám, és nem csak a lányoknál vagyok sikeres hanem az osztályban is egyik hangember vagyok, a népszerűbbek közé tartozom ;) hu pár éve de gáz voltam alig haverkodtak velem nem hogy még lányokkal lett volna dolgom :-D
2015. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a 14-esre!!! A bunkó dolgok, csak az alacsony szintű lányoknál jönnek be, akik a plázacicák. Meg amúgyis csak kelletik magukat, és hamar dobnak.
2015. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy a 14-es úgy értette,hogy pl merj harcolni a saját véleményed mellet ne legyen mindíg ez: "igen drágám"
2015. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Nem kell igazán bunkónak lenned, csak ne legyél nagyon kedves. A lányok utálják ha megfojtod őket a szereteteddel
2015. ápr. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Aaaaigen

manapsag a fiuk/ferfiak nagy kepzavarban vannak

kedvessegnek gondoljak azt, amikor nem mondasz ellent egy lanynak soha, hogy az o velemenye ervenyesuljon... nem, ez nem kedvesseg, ez onervenyesites hianya, vagy maskeppen papucssag

Es ezzel szemben bunkonak gondoljak azt, amiklr egy ferfi hatarozott es kimondja a velemenyet... ez nem bunkosag, ez hatarozottsag es onervenyesites


a bunko pasikat nem szeretik a lanyok. Ez komemeny teny. A hatarozott fiukat viszont nagyonis! Es ez is teny! A problema az, hogy manapsag sok a szelsoseg, es valaki vagy mindenben egyetert, vagy mindenben ellentmond, vagyis a nonek valasztani kell, hogy papucsot akar amlabara, vagy elnyomo diktatort a feje fole... ez meg mar csak az apai mintan mulik mit valaszt


de sugok! Van kozeput! Letezik olyan is, hogy vannak dolgok amik szamodra tokmindegy, abban szivesen engedsz a lanynak, es van ami fontos neked es azt megmondod, hogy ezt te igynszeretned... nem az asztalra csapsz, hogy ez igy lesz, hanem igy szeretned! Fontls kulonbseg! Utana meggyozod a lanyt miert is jo a te utad, es utana meggyozodesbol fog kovetni, mert o is ugy gondolja ahogy Te...


kedvesnek lenni annyit tesz, hogy cipeled a taskajat, ha az nagyon nehez, vkragot veszel neki, nem kesel, vagy elemesz a randin, szamithat Rad barmi baja van, meghallgatod, es akar segitesz is neki tanaccsal... bunkonak lenni ezek ellentete, plush meg lekezeled mint egy kutyat... ezert irtam, hogy szeresd a not! Aki szereti a noket, az nem tud bunko lenni veluk! Az nem bunkosag, ha kimondod a velemenyedet (persze embernek valo modon), es az nem szeretet, ha mindenben egyetertesz vele!


6#

2015. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
14-es vagyok újból. Ne fuss egy lány után se, mert akkor természetesnek veszik, hogy ők akármit csinálhatnak, mivel te úgyee mondasz le róluk semmiképp. Ilyenkor van az, hogy átveszi az irányítást, mert ugyebár neked tök mind1, csak nyalsz neki. Az előzőnek igaza van, határozottnak kell lenni, és akkor a tudtára adod hogy nem az van mindig amit ő akar. Jártam már úgy lánnyal, hogy túl kedves voltam vele, aztán szakított velem, és azt mondta hogy egy hisztis qrva vagyok (fiú léttemre) meg hogy anyuci kis kedvence. Azóta egy lánnyal se bánok kesztyűs kézzel, ezt megtanultam. És nem is kapok már több ilyet
2015. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!