Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozási tanácsokat szokásoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási tanácsokat szokásokat létszives irjátok le egy kezdőnek meg hogy miért nemtudok becsajozni?

Figyelt kérdés

nektek mi vált be meg ieneke pls komoly komikat:)

és mindig leblokkolok a csajoknál meg nincs is komoly domám:S


2010. febr. 22. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
kezdj el olvassgatni ezen a forumon [link]
2010. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Add magad.
2010. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
addnám magamat de nem megy mármint nem jönnek a szavak amiket modanom kéne:S
2010. febr. 22. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát első lépésként ne használj ilyen szavakat, hogy "ienek", "komikat", stb., mert ez nem férfias, hanem siralmasan bu.zis. A lányok pedig férfit akarnak (kivéve egy bizonyos réteget, nekik jók a nyomorékok is), nem dedósokat. Amúgy meg légy határozott, ne félénknek lássanak a lányok, és ne alázkodj meg előttük. Legyél a szemükben férfi, tedd őket kíváncsivá, érdeklődővé. Nem nagy ördöngösség.
2010. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Robi19xD ***** válasza:

Ez csajonként változik ha előtte puhatolódzol kicsit hogy ő hogy smint mit szeret stb az sokat segíthet. Mint ahogy monták legyél magabiztos laza semmi esetre sem feszült. Én non stop valamit ügyetlenkedek figyelem felkeltés céljából és 10ből/9x bejön és ha nevetgél v ilyesmi akk már van mivel megszólítanod. Ha neten legyél udvarias próbáld sugározni azt h érdekell de mégsem túl tolakodó mert az nem igen nyerő. De ha nincs megjelenésed az egész szart se ér :D


Remélem segíthettem!

Robi19xD

2010. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos,csajozási szokásaimat nem írom le,mivel lány vagyok:D

De néhány tipp:

-Ne úgy indulj el,hogy na most tuti becsajozol,mert úgy sem fog összejönni.

-A szerelem a legváratlanabb pillanatokban csap le rád,ha pedig csak egy csajt akarsz(mint ahogy a kérdésben írtad) akkor a "vagány,szexi,beképzelt" csajoknál próbálkozz...mert a normális lányoknál ilyen céllal esélyed sincs.

-Minden helyzetben add önmagad.Ne félj attól,hogy Te más vagy,vagy hogy mást gondolsz bizonyos dolgokról.Bátran mondd el mit gondolsz a dolgokról,de mindig légy őszinte.

-Az,hogy nincs komoly dumád nem akkora gond,mint te gondolod.Persze korrfügő.De a normálisabb kamaszlányok szeretik,ha kedves,figyelmes,megbízható a srác.Szóval legyél megbízható,odaadó,barátságos,figyelmes.Persze így nem "vagány" barátnőd lesz,de legalább biztos,hogy szeretni fog.Mérlegelj mit akarsz,egy "vagány" csajt vagy egy olyan lányt aki tényleg szeret.

-És nem utolsó dologként általában előny,ha nem analfabéta az illető.Szóval írj helyesen!:)


Remélem tudtam segíteni!

15/L

2010. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

19:08

oksa köszi lehet h roszul fogalmaztam mert van 1 kiszemeltem csak ő szinte tudomásul sem veszi a létezésemet:S

és a helyesírásra viszatérve:D

neten soha nemszoktam helyesen írni mert nagyon gyorsan gépelek és ha nemfigyelek (ami gyakori) akkor nem írok helyesen:D

2010. febr. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!