Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő akkor, ha randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor, ha randin a lány akarja fizetni a mozit, és nagyon ragaszkodik hozzá? Mit mondjak neki? 16/F

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Hadd fizessen. A nők akartak egyenjogúságot. Ha fizetni akar, akkor fizessen. Te meg örülj, hogy megmarad a pénzed.

Félremenni sem illik, de azt is megteszik.

2015. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csak finoman ellenkezz, ha nagyon ragaszkodna hozzá.

Az erőszakos ellenkezéssel csak magadra haragítanád, amivel az egész napot/randit tönkretehetnéd.

Ha nagyon szeretné, engedd, de cserébe közöld, a film utáni hamburgert vagy süteményt Te állod/állnád.

Nyugodtan mondhatnád, hogy mozi után nem szeretnéd azonnal hazakísérni, és örülnél, ha filmnézés után beülnétek még valahova.

2015. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
engedd, hogy most ő fizessen, de legközelebb pedig fizess te
2015. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Figyelj , szerintem utána menjetek és kajáljatok valamit :D
2015. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ragaszkodna,mondd meg neki hogy :

"Ha ennyire szeretnéd,rendben csak mert ilyen édes vagy (Vagy valami ilyen közhelyt bedobsz aztán). De a következő alkalommal én fizetek" Ha annyira ragaszkodik akkor inkább kompromisszumot kell kötni,ahelyett hogy esetleg azzal hogy te is annyira akarsz fizetni megbántanád:/

2015. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Sokat segitettek
2015. ápr. 19. 22:19
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

#11-es vagyok.

Ehhez a kérdéshez is hozzászóltam.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__67790..


A #9-est írtam én. Mire megkaptam, hogy, a #11-es válasz.


Csak egy a biztos. Sejtésük sincs, hogy mit akarnak, és hisztiznek ha nem találod ki, hogy mire gondolnak, miközben képtelenek gondolkodni...

Soha nem értjük meg őket. De egy a fontos! Soha ne nősülj meg! :-)

2015. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!