Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi jellemzi azt a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellemzi azt a férfit, akivel szívesen lennétek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg házasságban?

30F vok.

Természetesen nők válasza érdekel.


2010. febr. 21. 00:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Értem.
2010. febr. 21. 12:01
 12/13 anonim ***** válasza:
húúú:-) Hát először is legyen intelligens, kedves, megbízható felelősségteljes és határozott. Kezeljen nőként, hogy én is férfiként nézhessek rá. Legyen megértő, és mindent meglehessen vele beszélni sértődések nélkül, mert egy kapcsolatban a kommunikáció alap. Legyen egy kicsit idióta, akinek ha előadom magam, akkor nem menekül fejvesztve, hanem tud egy kicsit gyerek lenni, hogy hatalmasakat nevethessünk. Egy kapcsolatban szeretem magam biztonságban érezni így számomra szükséges az is, hogy tudjam bármikor számíthatok rá, mert soha nem hagy cserben és egyedül a bajban. Ezek természetesen oda-vissza dolgok:-) Én szeretem amúgy ha egy pasi kicsit kemény (szexben is:-)) de ne álljon távol tőle a gyengédség és a romantika sem. olyan jóóóó esténként összebújva gyertyafényben tévézni, vagy sétálni a Duna parton és nézni a csillagokat:-) 26/l
2010. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez tetszett! :)
2010. febr. 21. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!