Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemét vagyok ha nem megyek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok ha nem megyek el?

Figyelt kérdés

Egy sráccal megbeszéltük hogy elmegyünk randizni.(elötte már többször taliztunk,filmeztünk.nem volt szex és más sem csak csók)

a megbeszélt idöpont után fél orával még nem érkezett meg(kocsival jött volna értem) és irtam neki egy smst hogy ezek után nem kell jönnie majd bepotoljuk.

Aztán háromnegyed órás késéssel megérkezett de én nem mentem el vele hiába nyaggatott. Most és vagyok a szemét? Egyszerüen utálom ha valaki késik igazán dobhatott volna egy smst hogy késik vagy valami...

19l


2015. ápr. 23. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ott volt, akkor elmehettél volna vele, ennek így semmi értelme nem volt, mert csak a saját magad idejét raboltad hisztiből.
2015. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha az elején ennyit késik, mi lenne ebből később
2015. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem te nem vagy az
2015. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad volt. Én is kegyetlenül utálom a pontatlan embereket, ha nincs rá velős oka. Dobhatott volna egy üzit, hogy: "bocsi, később tudok csak elindulni, kb. ekkorra érkezem". És ebben minden benne van...
2015. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Egy férfi legyen pontos.

(22/F)

2015. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy nem mentél el.Egy sms-be nem halt volna bele a fickó.És így a remélt kúrás helyett,tegnap este is maradt neki a keze:)
2015. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem vagy szemét 10 perc késés belefér, több nem.
2015. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!