Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első telefonos beszélgetés...

Első telefonos beszélgetés Abban kérnék segítséget, hogy ilyenkor miről is lehet beszélgetni telefonon? Csak netről "ismerem" és nem találkoztam még vele valóságba.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit csak internetről "ismerek", még nem találkoztam vele valóságban, nem is beszéltem még vele, csak chateltünk. Nemrég elkértem a számát ő egyből le is írta,de most h megvan a száma nem tudom mit mondjak neki ha felhívom.Nem beszélhetek arról amiről valóságba beszélnék,mégis csak telefonon más.

2014. máj. 28. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

a telefonálás általános szabályai:

köszönés

1. small-talk

jelzed, hogy miért hívsz és mit szeretnél (pl. te most valószínű, hogy találkozót szervezni)

2. small talk

elköszönsz



a small talk alatt ne gondolj semmi hosszúra, csak pl. olyasmire, hogy "én vagyok xy, ja .. hát te úgy ismersz, mint pussyhunter1998. Na, hát csak azért hívlak, mert..."

vagy "Akkor találkozunk x-kor! Már nagyon várom"

2014. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Találkozót akarok igen.De messze lakom tőle és csak juniusban tudnék vele találkozni, addig meg várjak a felhívásával? :/
2014. máj. 28. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi a véleménye arról, hogy az MSZP ilyen csúnyán leszerepelt a választásokon. Jó téma szerintem:D
2014. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hm erre én is gondoltam már, jó ötlet. ;)


De viccet félre téve még mindig tanácstalan vagyok, habár az 1. hsz kicsit segített.

2014. máj. 29. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!