Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin nem korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin nem korai virágot vinni?

Figyelt kérdés
Csak tulipánra, szegfűre vagy vmi olcsó, egyszerű virágra gondoltam, az jó lesz? Elsőnek fagyizni megyünk és sétálni, nem lenne korai már az első randin?
2015. máj. 9. 07:14
 1/8 A kérdező kommentje:
16/f a lány 15 éves :)
2015. máj. 9. 07:15
 2/8 Mr.Provek ***** válasza:
Miért lenne korai?Örülni fog neki.
2015. máj. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos örülne egy virágnak, ebben az esetben szerintem lényegtelen, hogy milyen drága virágot viszel.

Bármennyire is az a téveszme a világban, hogy sok lány anyagias, ha a lánynak bejössz, akkor értékelni fogja ezt a gesztust.

Erről a virágadás dologról az a véleményem, hogy az első randin nem szoktam, ha előtte még nem találkoztunk(tehát netes ismerkedés). Ha már régről ismerem és úgy kezdünk el randizni, akkor viszek egy szál virágot.

Úgy gondolom, hogy ha visz az ember virágot és egy sétálós randi lesz, akkor kicsit zavaró a lánynak "hurcolnia" a virágot.

Ha valami beölős randi lesz, például pizzázni mentek, akkor lehet virág, mert leteszi maga mellé vagy az asztalra.

Itt a te esetedben szerintem nem kell vinned virágot, hívd meg egy fagyira és kész.

A következő találkozóra vihetsz virág jelezvén, hogy odafigyelsz rá és kedveskedsz egy virággal.

2015. máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne vigyél virágot se most, se később! Az túl romantikus, azt pedig a lányok nem szeretik.
2015. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem neki mindig ha kaptam, bármilyen volt is :-) de nem sokszor volt ilyen
2015. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még csak épphogy elkezdtetek ismerkedni, puhatolózni ne vigyél neki virágot. Bőven elég kedves, ha meghívod a fagyira. Akkor kedveskedj neki ilyen gesztussal, ha látod rajta, hogy nyitott rád, szívesen találkozik veled, lelkesen reagál a hívásodra. Ha bizonytalan, a virág "elijesztheti". Kicsit olyan, mintha a srác már nagyon beleélte volna magát a dologba, így a lánynak gyorsan kell döntenie, hogy akar-e kapcsolatot.
2015. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne vigyél első randira virágot, de mégis adj neki.

Ezen azt értem, hogy de 10 óra után találkozzatok, s kb 1 óra után induljatok valamerre, ahol tudod, hogy van virágos, majd szaladj be, s vegyél egy fehér rózsát, aztán mondd neki, hogy azért nem hoztál virágot, mert ki szeretted volna deríteni, hogy a te olvasatban mely virág illik hozzá.

Ez nagy munka...

2015. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lánytól függ. Én például nem vagyok valami romantikus, szóval nekem az első pár randira egy picit meredek lenne azért. De te tudod, hogy milyen lány, hogy mennyire lehet levenni a lábáról az ilyen dolgokkal, meg ilyenek.
2015. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!