Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezeljem, ha nem jött el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, ha nem jött el az illető a randira?

Figyelt kérdés
Most találkoztunk volna először. Egy órát vártam és nem volt ott. Eléggé rosszul esett, az önbizalmamnak sem tett túl jót, finoman szólva.
2015. máj. 28. 16:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rossz néven, de amiben fejlődhetnél: soha NE várj senkire 1 egész órát!!!
2015. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat, nem egy órát vártam, rosszul írtam. Fél órát.
2015. máj. 28. 17:27
 23/40 anonim ***** válasza:
28%
Küldj egy képet! Ha ok én nem csaplak be!
2015. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
30%
Küldhetsz nekem is, bár számít az is, hogy földrajzilag hol helyezkedsz el. 26 éves vagyok
2015. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Á, inkább hagyjuk, teljesen elment a kedvem. Csomót utaztam miatta és ilyet csinálni...most komolyan :( Mindegy, nem siránkozok, inkább hagyom az egészet.
2015. máj. 28. 17:35
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha felfognák az emberek, hogy ide elsősorban nem ismerkedni jönnek azok akik kérdést tesznek fel. (kivéve ha a kérdés maga ismerkedés).

Velem is volt ilyen és megkérdeztem tőle, hogy hol volt és miért nem jött... meg azt is ,hogy ez nem pálya. Többet ne menj bele randiba vele. Volt olyan csaj aki annyira pofátlan volt, hogy 2× is eljátszotta velem ugyan azt ,azt hittem felrobbanok és nagyon megalázva éreztem magam. Vannak ilyen esetek, lépj túl rajta és még véletlenül se menj bele vele másik randiba! Ba>odjon meg!

2015. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy csak nem ismertétek fel egymást. Te is vártál és ő is. Aztán elmentetek. :D
2015. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

26.: de én szívesen ismerkednék, csak elegem lett az egészből

27.: lehetséges, de erősen kétlem

2015. máj. 28. 17:40
 29/40 anonim ***** válasza:
46%

Sajnálom, hogy ilyet kellett átélned.

Én meg sokat utaztam különböző lányok miatt, normális, kedves és humoros voltam és mégsem volt elég.

Azt mondják, hogy ez kell a nőknek, de úgy látszik, hogy mégsem.

Nekem is elment már a kedvem az ismerkedéstől.

2015. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
29.: az egy dolog, ha beszélgetés után nem vagyok valakinek szimpatikus, az meg a másik, hogy az esélyt sem adja meg, hogy megmutassam, milyen vagyok, ráadásul így.
2015. máj. 28. 18:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!