Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezeljem, ha nem jött el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, ha nem jött el az illető a randira?

Figyelt kérdés
Most találkoztunk volna először. Egy órát vártam és nem volt ott. Eléggé rosszul esett, az önbizalmamnak sem tett túl jót, finoman szólva.
2015. máj. 28. 16:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
62%

#30

Ezt én is tudom.

Itt megvolt a szimpátia utána is, de valahogy egycsapásra egy idő után leléceltek.

Aztán jön a "túl jó vagy hozzám" és hasonló duma.

Tehát korántsem biztos, hogy a találkozás után is jobb lenne.

Azért ez az eset után nem ítélj meg mindenkit ehhez mérten.

Volt már dolgom olyan lánnyal akit kihasznált egy fiú és ezek után még jóval is megrögzötten azt állította, hogy márpedig minden fiú ilyen.

2015. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
46%
Gratulálok az 1 óra váráshoz. Én már 1 perc késés esetén hívtam volna. ha nem vette volna fel, akkor 2. percet meg se vártam volna.
2015. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
És hol ismerkedtél meg vele? Társkereső vagy hol?
2015. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
79%
Hello Kérdező ! Ez egy nagyon régi kérdés, most találtam rá. Mi lett anno a sztori folytatása ?
2020. ápr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
47%
én tudom :3
2020. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
34: a kérdésem kiírása után rámírt egy srác és kiharcolta, hogy elmenjek vele randizni, hogy bebizonyítsa, hogy nem mindenki ilyen tuskó, hogy nem jelenik meg. Hát, azóta lassan öt éve együtt vagyunk, bár nagyon idegesítő és sokszor kiborít, mert nem érti meg, hogy mindig nekem van igazam :D
2020. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
34: az illető, aki nem jelent meg utána mindenféle kifogást talált ki, majd elhordott mindennek, amikor mondtam neki, hogy biztos nem fogok megegyszer elmenni a semmiért valahova.
2020. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
91%

Bassszuus, hát, szívből örülök !!!🥰🥰 Nagyon sok boldogságot kívánok !!!! De jó, hogy nem ment el a randira annak idején a srác ! Van Sors !

Naggggyon gratulálok ! 🥰🥰

2020. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
És azóta ? Együtt vagytok még ? 🥰😍
febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
együtt...
febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!