Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok valakiért abba tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valakiért abba tudnátok hagyni a dohányzás, volt már rá példa?

Figyelt kérdés
Nagyon nem bírom a cigit és rossz látni, hogy elég sok szép lány szívja azt a szart és nem tudja lerakni. Viszont, ha miattam tenné le, akkor összejönnék vele, de tartsa is be.
2015. máj. 29. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem! Senki kedvéért nem szoktam le róla és nem is látom értelmét az ilyesminek. Ennek saját döntésnek kell lennie. Aki bele akart ilyesmibe kényszeríteni, mehetett amerre látott.

Amikor viszont én éreztem az idejét annak, hogy leszokjak, akkor leszoktam úgy, hogy egyik napról a másikra letettem a cigit.

2015. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legalább leszoktál róla. :)
2015. máj. 29. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy sok barátom cigizett és nem érdekelt. Kikaptam magamnak egy olyan pasit, aki épp cigizett, nagyon sokat. Rengeteg pénz elment rá, nem beszélve arról, hogy büdös volt tőle minden. Egy ideig-óráig tűrtem, rózsaszín köd meg minden.. aztán elegem lett, hogy nincs pénze kajára se lassan a cigi miatt. Megpróbált kevesebbet szívni, egy ideig ment, aztán vissza minden... végül letette. Mondtam neki, hogy ez így nem mehet tovább. Borzasztó volt a szájszaga, na meg ha kimozdultunk, képes volt 1-2 dobozzal elszívni. Ha ideges volt, szintén. Sok összetűzésünk volt miatta, így letette a kapcsolatunk érdekében. Ez az egy dolog volt, ami ellenszenvet váltott ki belőlem. A kapcsolatunk kezdetétől számítva 1,5-re rá hagyta abba. Mást már ennek 1,5 éve szintén :D Büszke vagyok rá, mert tudom, hogy nagyon nehéz leszokni róla és főleg azért tette le, mert szeret és nem akar konfliktust. Nehezen élte meg, ingerült volt, néha dührohamok jöttek rá, megbántott akaratán kívül is. De ezek egyre jobban csillapodtak és utána jött is bocsánatot kérni :) Képes lehet rá egy ember, ha igazán szeret valakit! :)
2015. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan exem, akiért letettem. De csak addig tartott, amíg jól ment a kapcsolat.

Ma úgy gondolom, hogy ne akarjon megváltoztatni senki. Ha látom, hogy zavarja a túl sok cigi, akkor úgyis visszafogom magam. Nemrég megint letettem, csak úgy, néhány hónapra. lehet, hogy leteszem végleg. De senki ne akarjon megerőszakolni ilyenekkel.

2015. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem dohányzom, de a párom igen. Ismerkedésünk elején nem nagyon volt szó erről a témáról, de tudta, hogy nem szeretem (én, mint naiv, nem gondoltam bele, hogy akár dohányozhat ő is, mint sok más ember). Aztán eljöttek a randik, kiléptünk az internetes világból és akkor jöttem rá, hogy ő bizony szívja, simán lehetett érezni a ruháján, száján. Rákérdeztem, nem tagadta. Nem vagyok egy szentfazék, nem magával a tevékenységgel van gondom, hanem a szagával és a káros hatásaival. Mindegy is, így sem tudott eltántorítani, mert már magával ragadott, mint ember. A lényeg, hogy azóta is azon van, hogy letegye és tudom milyen nehéz. Miattam is megteszi, de legfőképpen maga miatt. Én csak biztatni és mellette állni tudok, remélem sikerül neki. Szóval ebből annyit akartam kihozni, hogy ha éppen egy olyan lányt találsz ideális párnak, aki dohányzik, akkor sincs minden veszve! :) Nem kell elvárni, hogy letegye, semmi ilyesmit nem mondtam, de ha közhelyeset akarok mondani, akkor a remény hal meg utoljára.


Jézus, mi történt velem. Nem szoktam ennyit feleslegesen beszélni (írni). :)

2015. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Én két csajt is próbáltam leszoktatni a dohányzásról és a legelején megmondtam nekik hogy el sem kezdem a kapcsolatot amíg szívják a tüdőrákot.


Az egyik eset sikeres volt mert amíg tartott a kapcsolatunk addig nem szívta.

A másik esetben a lány a legkisebb szóváltásra is rágyújtott amitől én rögtön faképnél hagytam. Utána még próbálkoztunk de nem sikerült neki úgyhogy elhagytam.


Szóval a helyzet az ha találkozol egy lánnyal aki már le akarja rakni a cigit és csak egy kis ösztönzésre van szüksége akkor te lehetsz neki a segítség.

Ha viszont olyan lánnyal találkozol aki jól elvan a bagózással és nem akarja hogy bele szóljál a dolgába akkor ott nincs keresni valód.


De amúgy is tök gáz ez a bagózás.

Még az utcán is rászólók az emberre és elkerülöm.

Barátaimat is úgy választom hogy nem bagóznak és nehogymár majd én figyelek a kajálásra meg napi 2 edzés a csajom meg arra sem képes hogy leszokjon arról a szarról.

Viccnek is rossz.


Olyan lány kell aki eleve nem bagózik és akkor nincsenek ilyen problémák.

2015. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem volt még rá példa, és szerintem nem is lesz. szerencsémre a barátom is dohányzik, így nincs ebből gond. :) én őszintén beismerem, hogy nem is szeretnék leszokni, mert szeretek bagózni, most is épp füstölgök. olyan emberrel valószínűleg össze se jönnék, aki nem dohányzik, és zavarja. (nyilvánvalóan egy ilyen ember se jönne össze velem)
2015. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!