Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Példamutatás, az hol van?

Példamutatás, az hol van?

Figyelt kérdés

Az orvosok miért dohányoznak tömegével a kórház bejáratánál? Ők pedig életeket mentenek, ők is roncsolják az egészségüket. És még nekem mondja az orvos, hogy le kellene már szoknia, holott ő is dohányzik. Akkor mi van most? Az orvosok köhögnek a betegre, mert dohányoznak. Nekik kellene a legegészségesebbeknek lenniük.


Politikusokról nem is beszélve. Még tilosban is rágyújtanak.


Egy némelyik kábítószerezik is, orvosok között is.



2014. máj. 12. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem példának van, hanem hogy meggyógyítson téged...
2014. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehol sincs. Miért lenne? A szüleink se mutatnak nekünk példát. Ebbe növünk föl.
2014. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért aggodalmaskodik az unió, akik megszabták ezeket szabályban, meg a média?
2014. máj. 12. 15:45
 4/7 x) ***** válasza:
39%
Most ebben van a biznisz, b.sszunk ki a dohányosokkal... Nyilván könnyebb azt mondani, hogy a cigi miatt van rákos betegséged, mint azt, hogy a sok tartósított sz.rtól amit megeszel. És a dohányzás miatt kialakuló esetleges betegségek nagy többsége sokkal inkább függ a génjeidtől, a hajlamosságtól, nem pedig attól, hogy te most 10 vagy 11 szál cigit szívtál el. És ezzel az orvosok tisztában vannak. Jól írta az első válaszoló, ők nem példát mutatni vannak, azt tanácsolják, ami neked a legjobb. Ehhez pedig semmi köze annak, hogy dohányoznak-e vagy sem. Amíg náluk nem alakul ki betegség, addig dohányozzanak nyugodtan.
2014. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. máj. 12. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
nos ezt elmagyarázta nekem egy orvos aki műtött, megkérdeztem tőle miért dohányzik, ha egyszer sebészként nap mint nap látja a következményeit, ő azt mondta, hogy én el sem tudom képzelni, milyen stresszel jár az élete, nap mint nap lát embereket meghalni, rengetegen haltak már meg előtte a műtőasztalon, úgy hogy ő közben műtötte őket, ennyi rosszat látva már nem kíván magának sem jobb sorsot.
2014. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nyilván könnyebb azt mondani, hogy a cigi miatt van rákos betegséged, mint azt, hogy a sok tartósított sz.rtól amit megeszel"

Na azért ez így nagyon erős ferdítés. A cigi káros, ez tény. Amúgy csak kíváncsiságból, a marihuánáról mi a véleményed? :)

2014. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!