Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már rossz randitok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rossz randitok? Mitől volt rossz? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés
Nekem 2 negatív randis élményem volt. Az egyiknél a lánnyal kitaláltuk, hogy mozizunk, de előtte még beülünk valahová beszélgetni. Nos a lány több, mint 1 órát (!) késett, így már csak a mozira volt idő, ahol ugye nem tudtunk beszélgetni, ráadásul a film is unalmas volt. Utána jött a sietnem kell haza duma, szóval a film után rögtön el is köszöntünk egymástól. A másik egy érdektelen jégkirálynő volt. Neten ismerkedtünk meg, tele volt lelkesedéssel, de a randin rólam alig kérdezett, magáról is alig beszélt, csak vonogatta a vállát. Aztán viccesnek titulált fotókat és videókat mutogatott a haverjairól, ami engem abszolút hidegen hagyott.
2015. jún. 2. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:

szerencsére nem sokszor mentem úgy randizni valakivel, hogy ne ismertem volna meg előtte.

egy alkalom volt, ami betett :D innen nem messze lakott a fiú, én még soha nem láttam, de ő engem mindig figyelt. mire kiderült, hogy van pár közös ismerősünk, és kidobott neki a facebook. megnézett, felismert, és találkozni akart. én meg hát miért ne alapon jó, abból semmi baj nem lesz :D elmentünk sétálni, játszótér, satöbbi. ez késő nyáron volt, inkább már ősz, elkellett egy kis kabátka. nah hát a fiú se a hintára, se a padra, se a fűbe nem volt hajlandó leülni, mert neki milyen drága dzsekije van... nekidőlt egy fának, és folyamatosan azt kérdezgette, nem e kente össze magát. beszélni semmiről nem tudtunk. én meséltem, kérdezgettem, ő meg csak hallgatott, és adta az egyszavas válaszokat.. mondanom sem kell. örültem, amikor elindult a buszmegállóba :D

2015. jún. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felutaztam Pestre (3,5 óra)nagyjából azért, hogy végigjárhassam a kisboltokat, mert ő energia italos dobozokat gyűjt és hátha van vmi új valahol, végigjárjak 2 plázát a nagy semmiért mert nem shoppingolni készültem, a telenor előtt üljek a padon, a margitszigeten leüljünk a legelső padra, majd az út szélén üljünk egy betontömbön és nézzük ahogy mennek az autók. Jaa ültünk még a városligetben is délelőtt egy fél órát, ahol megreggelizett. Dél körül kérdezgette, hogy 'nem akarsz venni vmi kaját?' persze erre a válaszom 'nem' volt, mert nem gondolnám, hogy ez az én dolgom lenne... Aztán délután a keleti pályaudvar előtt is ültünk, mert én hülye megvettem reggel oda-vissza a jegyeket helyjeggyel együtt, így nem tudtam előbb hazamenni. Amikor reggel mondtam, hogy menjünk az állatkertbe, mert az egész napos program, nem unatkoznánk, arra a válasz az volt, hogy nem gondolom, hogy ő egész nap majmokat fog szagolni...  

Amikor említettem, hogy gondoltam csinálunk is vmit, beülünk vhova, akkor még én voltam a bunkó, és túl nagyok az elvárásaim. És ha elvárom tőle, hogy ő szervezze meg a programot, az olyan mintha azt akarnám, hogy vigyen el hawaii-ra. Pedig csak annyi lett volna, hogy igyunk meg vmit, vagy együnk egy fagyit. Ráadásul nem meghívatni akartam volna magam. Azt is megkaptam, hogy más örült volna ennek a programnak... Végül még hazavonatoztam 3,5 órát, aztán a helyi járattal majdnem 1 órát, szóval kb. 8 órát utaztam ezért a "szuper" napért.

2015. jún. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt!

Az egyik már fél óra múlva azt mondta, mennie kell!

Én meg mondtam neki: most komolyan fél óra miatt jöttem? Látott már előtte élőben, nem zsákba macska volt. Egyszerűen ő volt a tökéletes bunkó, mint később kiderült.


De előtte is volt faintos élményem egy tutyimutyi sráccal. Az meg volt a tökéletes bälfasz. Nem tudott mondani semmit, semmihez nem tudott érdemben hozzászólni és nem is hozott fel magától nagyon semmit! Hát majd halálra untam magam.

De utána beszéltünk még neten. S sokadjára tűnt el, hogy pill és egy óra múlva se semmi. Írtam neki, legalább már odanyögnéd, hogy elmész, nem érsz rá. Erre a tesójának mondta magát aki visszaírt, hogy az ő bátyjának jobb dolga is van, hogy mint ilyen hisztis libával beszélgessen! :O Na jól van mondtam magamban.

Később még szóba álltam vele, rá pár hónappal rám írt, hogy na nem e találkoznánk? Mondtam neki, de akkor már barátom lett, hogy jóóóó oké! Na ná, hogy nem mentem el. Aztán rá kérdezett hol voltam? Mondom ja bocsi, nem értem rá na meg már van palim is. Utána soha többet nem keresett meg szegényke.


Az első után még egyszer nem hagytam magam, hogy szórakozzanak velem. Mit képzelnek ezek komolyan magukról? Vannak olyan tapintatlanok, szemetek, hogy nem igaz.

Szerencsére nem mindenki egyforma.

2015. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!