Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit reagálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagálnátok egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha egy kávézóban/parkban odamenne hozzátok egy normális srác,valami olyasmi szöveggel,hogy csinos nőnek tart ezért szeretne téged megismerni(nem ez lenne a szöveg,csak ez a lényege).Mi lenne az első gondolatotok,tetszene nektek,ettől milyen vélemény alakulna ki a fiúról? 22/f

légyszi kort is írjatok.



2015. jún. 3. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Sok mindentől függ: kapcsolatban vagyok-e, szimpatikus-e a srác. Egyébként bátornak tartanám.
2015. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem szimpatikus lenne a dolog. Nem szeretem az előre megírt, menőnek hangzó csajozós dumákat, pont az ilyen egyszerű, őszinte dolgok tetszenek. Ha egyedülálló lennék, valószínűleg azt mondanám neki, hogy ismerkedjünk egy kicsit, azzal nem veszítünk semmit :)
2015. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, második vagyok, 20L
2015. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Kedvesen mosolyogva megmondanám, hogy nem akarok ismerkedni, ami nem teljesen igaz, az igazság az, hogy így nem. Ilyen helyzetben én képtelen vagyok nyitni, mindig is képtelen voltam.
2015. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Támogatom a 2. hozzászólót, ha éppen nincs senkim és a pasi amúgy szimpatikus, akkor miért ne adnánk a dolognak egy esélyt? :) Bár azért ezt elég sok minden befolyásolja, be kell vallanom. Az aktuális hangulatom, sietek-e valahova, várok-e valakit vagy éppen van velem valaki (barátnő, munkatárs, akármi), milyen napom van, stb, stb. Nálam sajnos ezek is eléggé befolyásolják a dolgot- ha aznap vesztem össze anyámmal mondjuk, és éppen sietek egy találkozóra a barátnőimmel, akkor akkor is leráznám a srácot, ha amúgy szimpatikus és tetszene. Én már csak ilyen vagyok, ez van :D


Azt gondolnám róla, hogy határozott és merész, nem lehet könnyű odamenni valakihez csak úgy.

2015. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha szimpi a srác, akkor tetszene a dolog. :) 19/L
2015. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Megmondanám, hogy nem látja, hogy kávézok/telózok/gondolkodok, stb.....? Hagyjon békén....Ennyi


Utálom, ha leszólítanak

2015. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Számomra ez mindig is taszító volt valamiért,és most is az.
2015. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én se rajonganék az ötletért. Eddig mindíg ismerősi körből került ki a pasim. Nekem ez így megfelel. Biztonságosabb persze nem gara cia semmire.
2015. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem megmondom őszintén ha csak annyi az indoka hogy csinosnak tart, zavarna. HA viszont azt mondaná, hogy láttam hogy [ezt a könyvet olvasod / ilyen stílusban öltözködsz / a kulcstartód ebből a játékból van / .... ... ...], szóval bármi ami nem csak a csini pofim és az alakom, akkor máris nagyon szimpatikus lenne. Ha emellé még be is jön (nem kell hogy jó pasi legyen úgy igazán, de legyen benne valami ami megfog legalább), akkor vagy beszélgetnék vele vagy kapna egy telszámot.

Egy egyszerű jajj de csinos vagy engem zavarna, mert a stílusom nem annyira az átlag pasiknak bejövős, metált hallgatok, szeretek olvasni, számítógépes játékokkal játszom és programozó vagyok/leszek. Ha épp nem az átlag öltözködési stílusomban vagyok felöltözve és még véletlenül ki is sminkelem magam simán mást feltételezne rólam és amint megismer, menekülne. Ezért is nem akarok felesleges köröket futni, ha már valami bennem fogta meg és nem a született adottságaimban, akkor más a helyzet.


Persze az egészhez hozzá tartozik, hogyha van barátom, akkor udvariasan elküldeném.


23L

2015. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!