Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tart, míg kialakul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart, míg kialakul a vonzalomból valami?

Figyelt kérdés
Hónapokig is kellett valakit "üldöznötök",vagy ábrándozni róla, míg lett belőle valami? Konkrét példák segítenének. köszi.

2015. jún. 3. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ráírni nem lehet céges levelezőprogramban?
2016. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mit írjak, hogy tetszik? :D :D
2016. márc. 31. 18:35
 13/19 anonim ***** válasza:

Ennél finomabban. Milyen napja van, hogy telt a hétvége, hú de sok a munka, utána mit csinálsz, jó a nadrágod, akármi.

Én is ezt nyomom:)

2016. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13-as, férfiú vagy hölgy vagy?
2016. ápr. 1. 21:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Férfi. De nem számít. Ábrándozásból nem sok lesz. Ha nem ír vissza sosem, az is válasz.
2016. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezt az írogatást nem tartom jó ötletnek. (...)
2016. ápr. 2. 19:34
 17/19 anonim ***** válasza:
akkor csak annyit írj, hogy egy kávéhoz mit szólnál?
2016. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igaza van a 17-esnek, ezt is meg lehet kérdezni.

Én sem tartom jó ötletnek az írogatást alapból, de ha "piszok ritkán" futtok össze, akkor valahol el kell kezdeni. Mondjuk én úgy írogattam, hogy egy kicsit megismerjem a munkatársam személyiségét, és ha összejön a randi, akkor ne üljünk, mint a kukák. Írni tényleg nyomi dolog, de háromnegyed évig álmodozni lépés nélkül, az sem jó buli.

2016. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ma esett meg, hogy egy másik, fiatal src-kolléga csak úgy kedvességből kezet csókolt,mg picit átkarolta a vállamat és az a kolléga aki tetszik nekem, ezt látta messzebbről. Na,most, ez mit vált ki egy férfiból? Vagy semmit, vagy rosszat.... ?Esetleg jobban érdekelni fogom?
2016. ápr. 11. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!