Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2. randin mondhatom a másiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. randin mondhatom a másiknak, hogy hiányzott?

Figyelt kérdés
Elég sokat beszélgetünk neten de még csak második találkozó lesz. Nekem tényleg hiányzik, de nem akarom megijeszteni. Szerintetek túl korai lenne ilyesmit elmondani?
2015. jún. 8. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed tényleg hiányzik mond meg neki!
2015. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem ijesztő, ha ilyet mond valaki az elején?
2015. jún. 8. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, én ettől a kijelentéstől boldog lennék, de lehet, hogy ő megijedne.
2015. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem!!!! Számomra nagyon sokat jelentene.....

37F

2015. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3.: és ha többször elmondta már, hogy nagyon bír, akkor örülne biztosan? Csak nem akarok túl sok lenni...
2015. jún. 8. 10:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem biztos, de mondd ki, amit érzel, jobb, mint magadban tartani. Ha tényleg látod rajta, hogy ő is 'rajong' érted, szeret veled beszégetni, akkor nem hinném, hogy elijeszti egy hiányoztál szó, sőt!
2015. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
okés köszi, remélem igazatok van :)
2015. jún. 8. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csak akkor jó, ha ő is hasonlóan érez.. esetleg a randi végén mond neki, hogy hiányozni fogsz. :)
2015. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha ő is hasonlóan érez, csak túl korainak gondolja és ezért lesz neki túl sok a dolog és ő is ezért nem mondja még ki?
2015. jún. 8. 11:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök amikor valaki olyan mond nekem ilyet akit kedvelek :)
2015. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!