Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizom egy sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizom egy sráccal aki sokat edz, kisportolt én viszont nem vagyok az, inkább vékony. Szerintetek elkezdjek miatta én is edzeni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Egyrészt azért veled randizik, mert így tetszel neki, másrészt semmi jóra nem vezet, ha már a randikorszakban az motivál, hogyan tudnál minél jobban megfelelni. Később, ha tényleg összejöttök, úgyis átragad rád ez-az, vagy kedvet kapsz a sporthoz, biztos szívesen ad majd tanácsokat.
2015. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Magad miatt kezdj el edzeni és csak akkor, ha tényleg akarsz. Azért, mert ő ezt teszi, neked nem kell.

Van benned egy nagy megfelelési kényszer, amire hidd el, hogy semmi szükség nincs.

2015. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha normális felfogású a srác, nem fogja megkövetelni (nem is követelhetné meg), hogy neked el kell kezdened edzeni. Ha jól értem, te nem vagy kisportolt, csak vékony testalkatú, és ezek szerint így bejössz neki.
2015. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A saját utadat járd és ne csak azért akarj edzeni, sportolni, mert meg akarsz felelni neki. Legyenek saját hobbijaid tőle függetlenül.
2015. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha téged is érdekel a sport és az edzés akkor próbáld ki vele , és ha megtetszik csináld ha viszont nem érdekel ne vágj bele úgy is abbahagynád :) Az én volt párom például elkezdett velem edzeni de őt régóta érdekelte csak nem volt kivel eljárnia így viszont még plusszban örült is neki h én edzek
2015. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mozgás egészséges azért kell edzeni, az egészséged és magad miatt, jó ha van állóképességed, semmiképp nem azért mert a fiú sokat edz. Magad miatt. Ha így tetszel nekinem ez fog számítani. Legfeljebb ha edző és ez nála életforma, mert akkor az ideje 90 %-át a sport tölti ki és így több időt tudtok együtt tölteni.
2015. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!