Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak kisportolt, vékony...

Hol vannak kisportolt, vékony lányok? Ti szoktatok találkozni ilyenekkel? Kb 16 éves korosztályra gondolok.

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy a mai lányok szimplán vékonyak rosszabb esetbe kövérebbek. Olyanokat nem látok akik izmosabbak, esetleg enyhén kockás a hasuk is. Nem, nem az ilyen csúnya szolis bodybuilderekre gondolok, egyszerűen csak bejönnek ezek a sportos lányok. Viszont 20nál idősebbeket látok csak ilyen kinézettel (belőlük is nagyon keveset). Konditermekbe is 25+.

2014. okt. 28. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz te kb 16 évesen ilyeneket látni? Alapból nem 18 év alatti korosztálynak kéne úgy kinéznie akár tetszik ez neked, akár nem.
2014. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesó kondizol te is mi=D? Nekem is kondis barátnő kell=$ Kockás has, formás kerek popsi ,amin látszik hogy a sok guggolástól ilyen=D Ez kell nekünk! !!^.^
2014. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert azt tartom igazán szép testnek. Valószínűleg valami "fétis".
2014. okt. 28. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok. (csak 17 éves) amúgy ja, nekem is feltűnt, hogy a sportosság már nem menő, az kell, hogy rohadtvékony legyél... fura, nem is tetszik. nem foglalkoznak magukkal eleget. mármint, nem a hajfestés, vakolat.. edzeni kéne, de nem... az airmax megvan, de hogy sportolás? dehogyiiisxd szomorú.
2014. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy páran ezzel még vannak így. Mások rögtön lehurrognak ha ezt elmondom nekik :D

Bennem "egészségesebb" érzést kelt ez a kinézet mint a vékonyság. Jól is néz ki meg nem is törékeny.

2014. okt. 28. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is kondis vagyok, bár szintén 17 éves :) Imádok edzeni, és tényleg elszomorító hogy manapság az hogy valaki izmos, az egyenlő azzal hogy agyonkokszolt és kockásra gyúrt mellizmai vannak :( pedig a formás lányok az izomtól formásak! :D

Jah, csajok! :D Ha még valaki ki akar szabadulni a teremből, menjen rúdtáncolni! :D Néha jobb mint egy lábnap a teremben, én egy év után is alig tudok lábraállni edzés után! :D

2014. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is sportos vagyok, 16 éves. :)

Nekem mondjuk konkrétan vannak osztálytársnőim akik ilyenek, de 16 évest amúgy nem sokat látok. Mindenki punnyad a facebook előtt meg zabál éjjel nappal... No jó én is zabálok még most is de nagyon jó az anyagcserém, meg a genetika. :D :D :D

2015. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok. Tavaly én is edzettem (nem kondiztam, mert arra nincs pénzem), meg normálisan kajáltam, akkor valamennyire sporto voltam (alapból sajnos vékony vagyok). Most nyár elején is csináltam, de aztán jött a nyári gyakorlat (napi 7 óra szakácskodás), ami mellett, ha ciki, ha nem, nem bírom. Mire ezzel végzek, már csak egy hetem lesz a nyárból, aztán suli és munka. Abban az egy hétben szeretnék újra edzeni, de utána szeerintem egyszerűen nem fogom bírni. Reggel fél ötkor fogok kelni, délután 3-ig suli, 4-től 8-ig munka, hazaérek 9-re. Bármennyire is szeretném, nem túl valószínű, hogy újra sportos leszek.
2015. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!