Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális, hogy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy 25 évesen még ott tartok, hogy csak álmodozom arról, hogy lehet valaha egy szép barátnőm, mert még sosem jött össze?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 07:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Álmodozni jó dolog, de egyszer váltsd is valóra. Még nem vagy elkésve semmivel, de próbáld összeszedni magad lassan.

:)

2014. júl. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csunya baratnod volt mar?
2014. júl. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1-es, hát tudom, én nem csak álmodozni szeretnék róla, csak eddig ha próbálkoztam, mindig kudarcba fulladt.

2-es, hát nem csúnya, hanem átlagos barátnőm volt már. Tudom hogy ez szubjektív, de pont itt a probléma, hogy én csak átlagosnak láttam őket, és hiába tetszett a személyiségük, sosem éreztem azt az igazi lángolást, hogy na nekem ő kell. Márpedig valódi szenvedélyt szeretnék érezni.

2014. júl. 21. 07:38
 4/16 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy az egyik ilyen exem, akivel még tartom a kapcsolatot, azóta megtalálta az élete szerelmét, akivel odavannak egymásért.. Szóval még fairnak se érezném a nő felé se, ha úgy lennék vele, hogy nem vagyok oda érte 100%-ig, mert biztos lenne, akinek meg ő lenne a tökéletes.
2014. júl. 21. 07:40
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha kiismered elég mélyen és megfog a belső akkor nem fog zavarni, hogy "átlagos"...neked ő lesz a legfontosabb a világon! ne azért lépj egy kapcsolatba, hogy legyen valakid hanem azért, mert akivel kapcsolatba lépsz őt akarod a legjobban, ő a legszebb, legkedvesebb számodra...ismerd meg és szeresd, becsüld meg...lásd a valódi értékét...ne csak azt, hogy a kinézete "szép" vagy "átlagos"...a szépség relatív...2 embernek kell megfelelj a világon: saját magadnak és annak akivel leéled az életed!


21F

2014. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5., Végre egy épeszű válaszoló. ^.^


23l

2014. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Ha kiismered elég mélyen és megfog a belső akkor nem fog zavarni, hogy "átlagos"...neked ő lesz a legfontosabb a világon!"


Pedig eddig sajnos ez sosem így történt.. Párszor megpróbáltam, hogy belementem egy kapcsolatba annak ellenére, hogy külsőre nem igazán vonzódtam, hogy hátha idővel ez elmúlik. És mindahányszor tönkrement a kapcsolat, nem éreztem igazi szenvedélyt, és elégedetlen voltam. Nekem kell az, hogy ha ránézek a barátnőmre, akkor úgy érezzem, hogy megőrülök érte, nem csak hogy még éppen elmegy.

2014. júl. 21. 07:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy amiatt nem megy, mert ezt a dolgot hogy ha átlagos már nem olyan jó elkönyvelted magadban.
2014. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy, van ilyen. Nem baj, ha magaddal szemben is ugyanilyen kritikus vagy. Tessék elmenni kondizni, plasztikai sebészhez, márkás ruhákat venni, fodrászhoz, kozmetikushoz és akkor jönnek majd a hasonló kaliberű lányok.
2014. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ne a külsőt lásd! a belsőre koncentrálj...milyen kedves, figyelmes, aranyos, szeretettel teljes, gondoskodó......azokat a tulajdonságokat lásd amik széppé teszik és ne azt a felszínt ami a testének csak egy része...a test, az elme és a lélek hármasa az ember...nem csak a test...főleg nem csak a bőrfelszín...lásd a szemében a csillogást! érezd a lelke szépségét, a szeretetét...ezt így nem tudom szavakban elmagyarázni...de remélem nagyjából érted mire gondolok...
2014. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!